Zapobiegaj trądzikowi w każdym wieku

Tytuł:
Zapobiegaj trądzikowi w każdym wieku

Liczba słów:
570

Podsumowanie:
Najlepszy sposób na zapobieganie trądzikowi w każdym wieku.

Słowa kluczowe:
trądzik, trądzik, FAQ, FAQ, TRĄDZIK, ACNES, FAQ, FAQ

Treść artykułu:
Od słodkich 16 do fantastycznych 40 a poza tym trądzik jest stanem, który dotyka prawie każdego w pewnym okresie ich życia. Według National Institutes of Health, prawie 85 procent nastolatków i młodych dorosłych w wieku od 12 do 24 lat choruje na tę chorobę, a niektórzy ludzie nadal cierpią na nią po czterdziestce i pięćdziesiątce.

„Należy pamiętać, że trądzik ma zarówno przyczyny wewnętrzne, jak i zewnętrzne” – mówi Amy Baker, założycielka Nature’s Cure, innowacyjnej firmy produkującej produkty dla zdrowia i urody. „Są jednak pewne podstawowe środki ostrożności, które możesz podjąć, aby zapobiec wypryskom”.

Oto kilka wskazówek od Baker dla osób w każdym wieku, które chcą zachować czystość skóry:

* Nie wybieraj, nie wyskakuj, nie ściskaj ani w żaden inny sposób nie brudzić skóry. Wyciskanie wyprysków lub zaskórników może prowadzić do infekcji lub blizn. Prawie zawsze pogarsza trądzik.
* Często pierz poszewkę i zawsze używaj czystych ręczników do twarzy. Brudne ręczniki i poszewki na poduszki mogą zawierać bakterie i zarazki, które mogą pogorszyć trądzik.
* Pamiętaj, aby podczas snu odrywać włosy od skóry.
* Postaraj się wziąć prysznic jak najszybciej po treningu, ponieważ pot w połączeniu z tłuszczami ze skóry może uwięzić brud i bakterie w porach.
* Nie kładź się do łóżka z nałożonym makijażem. Może zatkać pory i doprowadzić do wyprysków.
* Pamiętaj o regularnym czyszczeniu pędzli kosmetycznych w wodzie z mydłem i wyrzucaniu starego, zanieczyszczonego makijażu.
* Stosuj miejscowe zabiegi, takie jak Nature’s Cure Vanishing Cream, wszędzie tam, gdzie masz tendencję do wyprysków – nie tylko wylecz istniejące pryszcze. Proces zatykania porów ma miejsce od dwóch do trzech tygodni, zanim na skórze pojawią się jakiekolwiek skazy.

Aby uzyskać pełniejszą opcję leczenia, dostępny jest innowacyjny środek dostępny bez recepty o nazwie Nature’s Cure. „Ponieważ trądzik jest spowodowany przez kombinację czynników, w tym wewnętrzne czynniki wyzwalające, które mogą powodować zaburzenia równowagi wewnątrz organizmu oraz nadprodukcję oleju i uwięzionych bakterii na zewnątrz, najskuteczniejszym sposobem leczenia jest zajęcie się obydwoma obszarami” – wyjaśnia Baker . „Zabieg obejmuje wszystkie naturalne tabletki przywracające równowagę ciału oraz krem, który jednocześnie usuwa istniejące pryszcze” – dodaje.

* Regularne ćwiczenia pomagają zmniejszyć stres i zwiększają krążenie krwi i przenikanie tlenu do skóry, co może pomóc w zapobieganiu trądzikowi.
* Pij co najmniej 64 uncje wody dziennie, aby pomóc „odtruć” organizm od wewnątrz.

Stosując te proste środki ostrożności, większość ludzi może zmniejszyć występowanie trądziku. Dostępnych jest również wiele produktów, które pomagają w leczeniu lub zapobieganiu wypryskom. Jednak konsumenci powinni uważać na to, co wybierają.

„Większość produktów zapobiegających trądzikowi albo nie działa zbyt dobrze, albo ma mnóstwo skutków ubocznych” – mówi Baker. „W przeciwieństwie do innych opcji, Nature’s Cure jest homeopatycznym środkiem na bazie minerałów, ziół i innych naturalnych ekstraktów, które aktywują naturalne mechanizmy obronne organizmu. Ponieważ składniki te występują w niewielkich stężeniach, powodują, że organizm sam się leczy bez skutków ubocznych ”. Formuła jest dostępna w wersji męskiej i żeńskiej. „Ciało mężczyzny i kobiety oraz skład hormonalny są różne i trzeba zająć się tymi różnicami podczas leczenia trądziku” – mówi Baker.

Nature’s Cure oferuje również dwuczęściowe leczenie trądziku, które obejmuje tabletki i leczniczy spray do ciała, który można rozpylać pod dowolnym kątem w celu leczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak plecy i szyja.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish