Wprowadzenie do problemów z trądzikiem

Tytuł:
Wprowadzenie do problemów z trądzikiem

Liczba słów:
371

Podsumowanie:
Trądzik jest niezwykle złożonym stanem, obejmującym wiele części ciała, zwykle tylko pojawiające się na twarzy i w innych miejscach na skórze. Trądzik to znak, że masz problemy w innych częściach ciała i może być spowodowany toksyczną okrężnicą, słabym trawieniem pokarmu, słabą wątrobą i innymi stanami, które powodują, że krew ma zbyt dużo toksyczności.

Słowa kluczowe:
trądzik, problemy z trądzikiem, skóra, przyczyna trądziku, blizny potrądzikowe, oczyszczanie potrądzikowe, leczenie trądziku

Artykuł Treść:
Trądzik jest najczęstsze schorzenie skóry, w którym ponad 10% osób w wieku 25 – 44 lat cierpi na trądzik w pewnym momencie, a ponad 85% osób w wieku 12 – 25 lat doświadcza trądziku w pewnym momencie.

Co ważne, trądzik może zostać zainfekowany, jeśli zostanie zignorowany, tworząc blizny i ospy, które stają się trwałymi plamami na twarzy. Nie chcę, żeby ci się to przytrafiło, więc poniżej opisałem kilka doskonałych metod leczenia…

Trądzik to choroba zwana łojotokiem lub łojotokowym zapaleniem skóry. Trądzik pojawia się, gdy gruczoły łojowe pod skórą zostaną zanieczyszczone jedną z następujących substancji:

• Brud
• Martwa skóra
• Nadmiar sebum
• Odpady kwasowe
• Bakterie
• Substancja toksyczna

W normalnych warunkach gruczoły łojowe uwalniają olej, który jest wydalany przez pory na powierzchnię skóry. To uwalnianie oleju pomaga utrzymać wilgotność i nawilżenie skóry, chroniąc ją przed środowiskiem.

Jeśli pory na twarzy są zablokowane, tworzy to toksyczny olej, którego nie można usunąć ze skóry. Skutkuje to stanem zapalnym, pryszczem lub plamą, ponieważ bardziej toksyczny olej próbuje dostać się na powierzchnię skóry.

Jeśli ściany porów pękną pod skórą, białe krwinki przemieszczają się, aby strawić kolagen wokół porów. I to się dzieje; na twarzy mogą pojawić się blizny.

Aby uniknąć blizn, zalecany jest program oczyszczania skóry z trądziku, który należy rozpocząć przed pojawieniem się trądziku lub zaraz po jego pojawieniu się. Musisz zapobiec dotarciu pryszczów i zaskórników do punktu, w którym zostaną poważnie zainfekowane i pękną.

Trądzik to niezwykle złożony stan, obejmujący wiele części ciała, zwykle występujący tylko na twarzy i w innych miejscach na skórze. Trądzik to znak, że masz problemy w innych częściach ciała i może być spowodowany toksyczną okrężnicą, słabym trawieniem pokarmu, słabą wątrobą i innymi stanami, które powodują, że krew ma zbyt dużo toksyczności.

Aby usunąć trądzik, nie zawsze można spróbować jednego zabiegu i oczekiwać rozwiązania problemu z trądzikiem. Jednak możliwe jest użycie specjalnego kremu i usunięcie lub oczyszczenie trądziku w ciągu kilku dni – zależy to od rodzaju trądziku i stopnia nasilenia trądziku, które metody leczenia trądziku będą dla Ciebie najlepsze.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish