Trądzik zmora liceum

Tytuł:
Trądzik, zmora szkoły średniej

Liczba słów:
462

Podsumowanie:
Żal mi ciebie, jeśli miałeś problemy z trądzikiem. Chodzi mi o to, że nie ma nic gorszego niż odrzucenie społeczne, jakiego doświadczają osoby o mniej niż przeciętnej karnacji. Szczególnie smutne jest to, że nie mogli nic zrobić, aby temu zapobiec. Ponadto niektórzy ludzie cierpią na pośrednie konsekwencje trądziku, który może towarzyszyć człowiekowi do końca życia.

Teraz, ponieważ problem jest tak ważny pod wieloma względami, łatwo jest zrozumieć, dlaczego zaszło tyle wysiłku …

Słowa kluczowe:
trądzik

Treść artykułu:
Jeśli miałeś problemy z trądzikiem, żal mi Ciebie. Chodzi mi o to, że nie ma nic gorszego niż odrzucenie społeczne, jakiego doświadczają osoby o mniej niż przeciętnej karnacji. Szczególnie smutne jest to, że nie mogli nic zrobić, aby temu zapobiec. Ponadto niektórzy ludzie cierpią na pośrednie konsekwencje trądziku, który może towarzyszyć człowiekowi do końca życia.

Ponieważ problem jest tak ważny pod wieloma względami, łatwo jest zrozumieć, dlaczego włożono tyle wysiłku w poznanie problemu i próbę jego rozwiązania. Istnieje mnóstwo różnych sposobów leczenia trądziku, a niektóre są bardziej opłacalne niż inne. Leki te obejmują zarówno rozprzestrzenianie obrzydliwych mieszanin wytwarzanych organicznie mikstur, jak i technologię ultradźwiękową, która “ rusza ” gruczoł wytwarzający urażający stan zapalny.

Nawiasem mówiąc, to właśnie jest trądzik, stan zapalny, który zaczyna się głęboko w warstwie skóry właściwej, który przyciąga różnego rodzaju różne komórki kompetentne immunologicznie, powodując ból, zaczerwienienie, obrzęk i ropę, które można znaleźć przy trądziku . Byłoby wspaniale, gdybyśmy dowiedzieli się, co włączyło „przełącznik” do tego zapalenia – ale faktem jest, że tego nie robimy. Wiemy, że jest to spowodowane kilkoma czynnikami, z których głównym jest dojrzewanie i wszystkie zmiany, zwłaszcza te hormonalne, które zaczynają krążyć w organizmie. Innym ważnym celem jest brud i olej, które dostają się na twoją twarz w ciągu dnia, a nocami ściera się na poduszce, co zatyka pory i powoduje powstawanie pryszczów. Inną myślą jest żywność, którą jemy, a mianowicie żywność bogata w oleje, cukry i czekoladę.

Problem z tymi wszystkimi pomysłami polega na tym, że jeśli pracujesz nad zmianą tych czynników, istnieje szansa, że nie pozbędziesz się bolesnych i nieestetycznych czerwonych krostek wypełnionych ropą. Możesz myć do momentu zdjęcia pierwszej warstwy skóry, ale nie pozbędziesz się ich wszystkich. Możesz także przestać jeść cokolwiek dobrego, starając się unikać pokarmów, które rzekomo powodują trądzik, ale jeśli odniesiesz jakiś sukces, będzie to tylko częściowe.

Więc oczywiście nie znaleźliśmy przyczyny problemu, ale to nie znaczy, że nie ma wysiłku. Dlatego w tym momencie zalecam znalezienie lekarza, który zajmie trochę czasu, aby zrozumieć, kim jesteś i jakie metody byłyby najskuteczniejsze w przypadku twojego konkretnego szczepu trądziku. Mają dostęp do najlepszych szkoleń i informacji i są w najlepszym miejscu, aby rozpocząć pracę nad indywidualnym przypadkiem i miejmy nadzieję, że uczynią Twoje życie znacznie lepszym.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish