Trądzik – zapobiegaj trądzikowi w pewny i prosty sposób

Tytuł:
Trądzik – zapobiegaj trądzikowi w pewny i prosty sposób

Liczba słów:
347

Podsumowanie:
Zapobieganie trądzikowi w pewny i prosty sposób brzmi trochę naciągane , prawda? Zaczęliśmy wierzyć, że trądzikowi nie można zapobiec.

Słowa kluczowe:
trądzik, pielęgnacja ance, leczenie trądziku, łój, gruczoł, hormon,

Artykuł Treść:
Pewne i proste zapobieganie trądzikowi brzmi trochę naciągane, prawda? Zaczęliśmy wierzyć, że trądzikowi nie można zapobiec. Ale powiem ci coś, dzięki czemu możesz być prawie pewien, że temu zapobiegniesz. Oto jak-

Trądzik- jakie są główne przyczyny powstawania?

Głównymi przyczynami powstawania trądziku są zablokowane pory, nadmierna produkcja sebum, infekcja łoju i gruczołu. Załóżmy, że nie zależy nam na kontrolowaniu produkcji sebum. W końcu niewiele możemy z tym zrobić, ponieważ jest to hormonalne. Skupiamy naszą uwagę na zablokowanych gruczołach. Codziennie usuwajmy te bloki. Jeśli możemy to zrobić, nadmiar sebum zawsze wyjdzie na skórę i nigdy nie zostanie zainfekowany. Naszym celem powinno być utrzymywanie otwartych porów. Co blokuje pory? Pory są zablokowane przez martwe komórki naskórka, które normalnie powinny naturalnie złuszczać się, ale gromadzą się w ujściu gruczołu i blokują go.

Trądzik – Jak codziennie usuwać martwe komórki?

Jak codziennie usuwamy martwe komórki? Najlepiej nadaje się do tego substancja, która złuszcza warstwy skóry od góry. Potrzebne jest również użycie materiałów rozpuszczających cement wiążący martwe komórki. Zdejmij górną warstwę martwych komórek. Rozpuść więź między martwymi komórkami i spraw, aby zgubiły się, aby można je było łatwo zmyć. Stosowanie retinoidów, takich jak tretynoina i regularne stosowanie AHA, takich jak kwas glikolowy, ułatwi to. Należy skonsultować się w tej sprawie z lekarzem i poprosić o odpowiedni produkt. Gdy utrzymasz otwarte pory, skutecznie spowolnisz produkcję trądziku.

Ten artykuł ma jedynie charakter informacyjny. Ten artykuł nie jest poradą medyczną i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem. Prosimy o przestrzeganie wszelkich wskazówek podanych w tym artykule tylko po konsultacji z lekarzem. Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wyniki lub szkody wynikające z informacji uzyskanych z tego artykułu.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish