Trądzik – Usuń Milię, która wygląda jak Whiteheads, ale nie jest trądzikiem

Tytuł:
Trądzik – Usuń Milię, która wygląda jak białogłowi, ale nie jest trądzikiem

Liczba słów:
374

Podsumowanie:
Wszyscy chcemy dobrze wyglądającej skóry . Trądzik jest największą przeszkodą w naszym wysiłku. Istnieją inne problemy skórne, które wyglądają jak trądzik, ale nie są trądzikiem.

Słowa kluczowe:
trądzik, pielęgnacja trądziku, leczenie trądziku, skóra, pielęgnacja skóry, leczenie skóry, sebum,

Artykuł Ciało:
My wszyscy chcą mieć ładną skórę. Trądzik jest największą przeszkodą w naszym wysiłku. Istnieją inne problemy skórne, które wyglądają jak trądzik, ale nie są trądzikiem. Milia jest jedną z nich. Milia to białe plamy na twarzy, które mogą tworzyć się w każdym wieku. Milia wygląda jak białe perły i większość z nas myli je z zaskórnikami trądzikowymi. Nie są białogłami. Więc leczenie jest inne. Powszechne leczenie trądziku nie pomoże usunąć prosaków, ale spowoduje więcej problemów skórnych. Dowiedz się, jaka jest różnica między milią a zaskórnikami dla ładnej twarzy.

Trądzik – czym są zaskórniki: zaskórniki powstają, gdy martwe komórki naskórka, białe krwinki, bakterie P.Arkonie i łój blokują ujście gruczołów łojowych. Gruczoł ma zamknięte usta i ten zaskórnik nazywa się trądzikiem. Ten trądzik nas niepokoi, ponieważ jeśli ulegnie dalszemu zakażeniu, może powodować blizny i na zawsze zepsuć skórę twarzy.

Milamilia to nagromadzenie martwych komórek skóry, które nie są w stanie wydostać się ze skóry. Milia nie ma infekcji, takich jak zaskórniki, bakterii ani ropy. Milia nie tworzy sebum. Nasza skóra codziennie zrzuca martwe komórki naskórka. Czasami, gdy komórki te nie mogą zostać usunięte ze skóry, gromadzą się i tworzą miila. Kiedy usuniesz prosaki ze skóry, zobaczysz tylko białą masę. To martwe komórki skóry.

Zabieg Milia – jedynym sposobem na usunięcie prosiąt jest usunięcie ich ze skóry. Nie wyjmuj samodzielnie prosiąt, jeśli znajdują się na twoich powiekach. Najlepszym sposobem zapobiegania prosciom jest regularne złuszczanie wierzchniej warstwy skóry. Wykonuj mikrodermabrazję regularnie. Kwasy AHA są również dobre do regularnego usuwania martwych komórek skóry. Kremy na bazie witaminy A dobrze zdejmują również wierzchnią warstwę skóry. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie zapobiegania i usuwania.

Ten artykuł ma jedynie charakter informacyjny. Ten artykuł nie jest poradą medyczną i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem. Prosimy o przestrzeganie wszelkich wskazówek podanych w tym artykule tylko po konsultacji z lekarzem. Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wyniki lub szkody wynikające z informacji uzyskanych z tego artykułu.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish