Trądzik – unikaj produktów komedogennych

Tytuł:
Trądzik – unikaj produktów komedogennych

Liczba słów:
307

Podsumowanie:
Unikanie trądziku wymaga dużo uwagi. Stosowanie produktów odgrywa dużą rolę w przypadku trądziku. Jeśli używasz produktu, który może powodować zaskórniki – zaskórniki i zaskórniki, zapraszasz na trądzik.

Słowa kluczowe:
trądzik, pielęgnacja trądziku, leczenie trądziku, skóra, pielęgnacja skóry, leczenie skóry,

Artykuł Treść:
Unikanie trądziku wymaga dużo opieka. Stosowanie produktów odgrywa dużą rolę w przypadku trądziku. Jeśli używasz produktu, który może powodować zaskórniki – zaskórniki i zaskórniki, zapraszasz na trądzik. Aby uniknąć trądziku, należy stosować wszystkie produkty, które nie są komedogenne. Dowiedzmy się, czym jest komedogenność i jak chronić skórę przed trądzikiem?

lt;stronggt; Trądzik i komedogenność lt;/stronggt;

Większość materiałów używanych do pielęgnacji skóry i ciała jest testowana pod kątem komedogenności. W tym teście materiał nakłada się na wewnętrzną stronę ucha królika, a miejsce obserwuje się po trzech tygodniach. Pobiera się biopsję i liczy zaskórniki. W zależności od powstawania zaskórników materiał klasyfikowany jest w skali od 0 do 5. Materiał o potencjale komedogennym 0 nie wywoła zaskórników, natomiast z 5 zaskórnikami w największej ilości.

lt;stronggt; Preparaty do pielęgnacji skóry trądzikowej lt;/stronggt;

W tym miejscu należy pamiętać, że produkt do pielęgnacji skóry może zawierać więcej niż jeden składnik. Producent oznaczy produkt jako komedogenny lub nie zatyka porów. Proszę używać produktu nie zatyka porów. Wygląd produktu może nie wskazywać na komedogenność. Olej mineralny, który wygląda na tłusty, ma numer 0!

lt;stronggt; Pielęgnacja trądziku – wybierz produkty lt;/stronggt;

Pielęgnacja trądziku wymaga stosowania produktów po dokładnym rozważeniu. Używaj produktów niekomedogennych, a jeśli po pewnym czasie używania produktu zauważysz wzrost zaskórników, przestań go używać na jakiś czas i zobacz efekt. Poprowadzi cię własny osąd. Chroń skórę przed trądzikiem.

Ten artykuł ma jedynie charakter informacyjny. Ten artykuł nie jest poradą medyczną i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem. Prosimy o przestrzeganie wszelkich wskazówek podanych w tym artykule tylko po konsultacji z lekarzem. Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wyniki lub szkody wynikające z informacji uzyskanych z tego artykułu.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish