Trądzik i trądzik różowaty Link to MRSA

Tytuł:
Trądzik (i trądzik różowaty) Związek z MRSA

Liczba słów:
808

Podsumowanie:
MRSA (wielooporny Staphylococcus aureus) jest ogromnym problemem w wielu szpitale prowadzące do licznych zgonów i zwiększonych pobytów w szpitalu dłużej niż zwykle. Ma to ogromny wpływ na łóżka, nie mówiąc już o bezpieczeństwie ludzi i zaufaniu do ich szpitala.

Słowa kluczowe:
leczenie trądziku, leczenie trądziku różowatego, MRSA, trądzik, trądzik różowaty

Artykuł Treść:
Istnieje coraz więcej dowodów na to, że główna przyczyna MRSA jest niewłaściwe przepisywanie antybiotyków przez lekarzy ogólnych. To nie jest nowość i powszechnie wiadomo, że większość infekcji jest wirusowa i nie wymaga antybiotyków.

Również dobrze wiadomo, że antybiotyki niszczą bakterie jelitowe i prowadzą do przerostu przewodu pokarmowego przez grzyby, takie jak Candida, które są obecne we wszystkich jelitach, ale zwykle są kontrolowane przez otaczające je bakterie probiotyczne i które również produkować chemikalia, aby to kontrolować. Stosowanie antybiotyków może zmniejszyć liczbę bakterii probiotycznych i pozwolić na wzrost grzyba, co z czasem może doprowadzić do zapalenia i błędnej diagnozy IBS w późniejszym życiu i otworzyć kolejny rozdział w przepisywaniu leków. Spirala spadkowa, której nie chcemy promować. Przerost Candida i dysbiotyczne jelita prawdopodobnie wpływają na miliony „dwudziestu czegoś”, którzy właśnie przeszli lata antybiotyków na trądzik lub milion z czterdziestu osób, którym podano antybiotyki na trądzik różowaty. Mamy sprytne sposoby na przywrócenie normalnej równowagi bakteryjnej i redukcję Candida bez ostrych leków przeciwgrzybiczych.

Jednak stosowanie antybiotyków w przypadku infekcji skóry, takich jak trądzik i trądzik różowaty, często w małych dawkach i często przez 3 do 6 miesięcy jest prawdopodobnie największą przyczyną MRSA (wieloopornego Staphylococcus aureus) w szpitalach. Pozwól mi wyjaśnić.

Nie ma znaczenia, czy stosowane są doustne czy kremowe antybiotyki, które powodują ten sam problem. W przypadku trądziku, jeśli masz wiele zablokowanych „porów” (włosowatych przewodów łojowych), bakterie beztlenowe propiobacterium acnes (p.acnes) mogą zacząć kolonizować obszar pod czopem, powodując stan zapalny i uszkodzenia. Bakteria ta przeżywa w normalnej skórze tylko na bardzo niskich poziomach, ponieważ lubi żyć w środowisku, w którym jest mało lub nie ma tlenu. Tworząc blokadę, tak jak w przypadku trądziku, tworzysz środowisko dla p. Acnes. Tak więc antybiotyki mogą pomóc w zmniejszeniu p.acnes, ale atakują również inne przyjazne bakterie skórne i na tym polega problem.

Staphylococcus epidermidis (s.epidermidis) żyje na naszej skórze i pomaga chronić inne nieprzyjemne bakterie. Lubi środowisko bogate w tlen. Te same antybiotyki, które zmniejszają p. Trądzik, często działają również na s. Naskórkowe. Atak ten wywiera selektywną presję na bakterie, aby przeżyły iw ciągu trzech lub czterech tygodni można wyizolować oporne szczepy, np. Epidermidis, na skórze leczonej antybiotykami.

Teraz Staphylococcus epidermidis jest spokrewniony ze Staphylococcus aureus (s.aureus) (kuzynami, jeśli wolisz). S. aureus żyje w organizmie, a s. Epidermidis na skórze. Spotykają się w miejscach takich jak nos i inne wejścia do ciała. Mogą przekazywać sobie informacje za pomocą rzeczy zwanych plazmidami i jest wysoce prawdopodobne, że przekazywane są informacje o rozwoju oporności.

Hej, presto, rozpoczęliśmy tworzenie super błędów. Chory na trądzik trafia do szpitala na operację. Zarażają się raną albo przez własne bakterie, ale także przez inne zarazki. S. aureus to typowa bakteria zakażająca rany. Antybiotyki stosowane w infekcjach ran są często takie same lub podobne do tych, które były stosowane w leczeniu trądziku pacjenta i nie jest zaskakujące, że antybiotyki nie działają, ponieważ zarazki są już odporne. Ten odporny szczep staje się dominującym rezydentem S. aureus w szpitalu i jest niezwykle trudny do usunięcia i może zarazić wielu innych pacjentów.

Używanie produktu takiego jak Aknicare, który zawiera 4 środki przeciwbakteryjne, które kontrolują p.acnes poprzez zmianę warunków w obszarze pod wtyczką zamiast bezpośredniego jej niszczenia, oznacza, że możesz zapobiec uszkodzeniom i stanom zapalnym bez rozmnażania odpornych zarazków. Aknicare może zmniejszyć p.acnes i wszystkie inne kluczowe przyczyny skóry trądzikowej (stany zapalne, wydzielanie oleju, obrót komórkowy) bez rozmnażania odpornych bakterii.

Na koniec, główna metoda leczenia trądziku różowatego zalecana na PRODIGY, baza danych lekarzy ogólnych zaleca kremy i żele ROSEX. Rosex zawiera antybiotyk metronidazol. Pacjenci z trądzikiem różowatym często używają go przez miesiące i lata. Działa w kilku. Metronidazol jest również silnym przeciwutleniaczem i to właśnie te właściwości pomagają przy objawach trądziku różowatego, a nie właściwości antybiotyczne. Trądzik różowaty nie jest wywoływany przez bakterie. Trzeźwa myśl, że metronidazol jest najczęściej stosowanym w teatrze antybiotykiem w zapobieganiu infekcjom podczas i wkrótce po operacji. Wyobraź sobie, że używasz go przez miesiące lub lata wcześniej

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish