Trądzik Czysta twarz Pierwszy krok w programie 12 kroków

Tytuł:
Trądzik – czysta twarz – pierwszy krok w programie 12 kroków

Liczba słów:
652

Podsumowanie:
Dla tych, którzy potrzebują czegoś więcej niż specjalnego krem jak Scotty’s Face Cream, wtedy musisz ciężej pracować, aby pozbyć się trądziku.

Słowa kluczowe:
trądzik, trądzik, FAQ, FAQ, TRĄDZIK, ACNES, FAQ, FAQ

Treść artykułu:
Ponieważ trądzik jest stanem, który pojawia się z wnętrza ciała i ujawnia się na zewnątrz ciała, co trzeba,

* Zaatakować trądzik od wewnątrz ciała

* Zaatakować trądzik spoza ciała

Jeśli Twój trądzik nie jest zbyt ciężki, wszystko, czego możesz potrzebować, to dobry krem i wystarczy wykonać kilka kroków z mojego programu 12 kroków, aby przejść przez okresy, w których trądzik jest aktywny.

Jeśli twój trądzik jest cięższy, być może będziesz musiał postępować zgodnie z moim 12-etapowym programem, ponieważ trądzik jest wyrazem całego twojego organizmu i jest odbiciem tego, co dzieje się w twoim umyśle, strukturze komórek i narządy wewnętrzne.

Trądzik to nadmiernie toksyczny stan organizmu, którego wewnętrzne organy wydalające nie są w stanie wyeliminować. Więc twoje toksyny są przenoszone do krwi i wydalane przez skórę. Jest to automatyczny mechanizm przetrwania, który Twój organizm uruchamia, aby chronić jego wnętrze – komórki, płyny, krew, narządy i tkanki.

Jest 12 obszarów, na które musisz spojrzeć,

* Utrzymuj twarz w czystości

* Używaj kremu Scotty’s trądzik lub ulubionego kremu do twarzy

* Szybko przeżyj zaparcia i płyn z dnia drzewa

* Wprowadzanie zmian w diecie

* Dostań dużo słońca, powietrza i wody

* Witaminy, których potrzebujesz zażywać

* Minerały, które powinieneś przyjmować

* Specjalne suplementy do zażywania

* Mieszanki ziołowe do stosowania lub do picia

* Specjalne napoje odtruwające lub suplementy do zrobienia

* Szczotkowanie skóry

* Zmień swoje nastawienie

Krok 1: Utrzymywanie czystości twarzy

Jeśli używasz kosmetyków do twarzy, musisz zatrzymać. Niektóre kosmetyki podrażniają skórę i mogą powodować trądzik, zatykając pory na twarzy. Substancje chemiczne w kosmetykach, które mogą powodować największe podrażnienia i stany zapalne skóry i porów, to:

olej mineralny lanolina parabeny glikol propylenowy

Spójrz na etykietę używanych kosmetyków. Przekonasz się, że wiele kosmetyków, mydeł i filtrów przeciwsłonecznych zawiera te chemikalia.

Znajdź bazę wodną, a nie olejową. Znajdź taki, który nie podrażnia Twojej twarzy i używaj go oszczędnie

Podczas mycia twarzy nie używaj żadnych komercyjnych mydeł, ponieważ są one wypełnione substancjami chemicznymi, które podrażniają i pogarszają stan trądziku. I nie myj twarzy nadmiernie, ponieważ wysuszy to skórę naturalnego oleju ochronnego. Nie dotykaj też twarzy, ponieważ rozprzestrzeniasz lub dodajesz do niej bakterie.

Tylko do mycia twarzy

* Kastylijskie mydło do rąk lub mydło w płynie

* Czyste mydło glicerynowe do rąk

Możesz poklepać twarz czystą gorący ręcznik do twarzy, który przywraca krążenie na twarzy i pomaga otworzyć i przenieść toksyczny materiał w pryszczu na powierzchnię. Nie szoruj mocno, aby rozerwać pryszcz, ale po prostu delikatnie szoruj, aby rozerwać pryszcz, gdy jest gotowy do otwarcia.

Nakładaj gorący ręcznik tylko 2-3 razy w tygodniu.

Kiedy pryszcz jest otwarty, nie należy go dalej pocierać ani szorować. W rzeczywistości nie wybieraj ani nie zarysowuj otwartego pryszcza, ponieważ może to spowodować powstanie innych ran lub pozostawić blizny, które są trudne do usunięcia. Samo umycie twarzy czystym mydłem sprawi, że nie będzie na niej substancji toksycznych.

Pamiętaj,

Cokolwiek nałożysz na skórę, przeniesie się do niej i do krwiobiegu.

Większość komercyjnych kremów, balsamów i mydeł zawiera wszelkiego rodzaju chemikalia, które są toksyczne dla organizmu. Używając ich, utrudniasz pracę wątroby.

W dzień lub w nocy unikaj opierania policzków i brody na dłoniach lub ramionach. Może to podrażniać twarz i powodować wypryski. Kiedy śpisz, staraj się spać na plecach, a nie z twarzą lub bokiem twarzy w poduszce.

Masz to. Krok 1 pokazuje, jak utrzymać twarz w czystości, aby uniknąć trądziku lub złagodzić trądzik.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish