To żywność, którą można winić za swoje miejsca

Tytuł:
Czy jedzenie jest przyczyną twoich miejsc?

Liczba słów:
392

Podsumowanie:
Czy dieta trądzikowa naprawdę może pomóc Ci pozbyć się trądziku? Przyjrzyjmy się faktom i mitom związanym z jedzeniem i trądzikiem.

Słowa kluczowe:
diety trądzikowe, dieta trądzikowa, trądzik, leczenie trądziku, leczenie trądziku, plamki, pryszcze, pryszcze

Treść artykułu:
Masz dość plam? Czy to, co jesz, może naprawdę dotykać Cię trądzikiem? Wielu z nas słyszało historie o tłustych potrawach lub zbyt dużej ilości czekolady powodującej plamy. Czy naprawdę musisz uważać na to, co jesz?

Właściwie istnieje wiele mitów dotyczących diety trądzikowej, a większość z nich wywodzi się z niedokładnych badań medycznych, które zostały podjęte w latach sześćdziesiątych. To badanie obwinia tłuste potrawy i czekoladki za dotykanie nastolatków z plamami. Jednak nowsze badania odrzucają związek między jedzeniem a trądzikiem. Trądzik pojawia się, gdy pory zatykają się głęboko, co przekształca się w łagodną infekcję, a nie z powodu zjedzonego jedzenia.

Jednak są ludzie, którzy doświadczają łagodnych alergii na określone pokarmy i niektóre mikroelementy i dodatki w naszych produktach mogą powodować pojawienie się plam. Jeśli jednak masz jakiekolwiek powody, aby sądzić, że określone jedzenie powoduje twoje plamy, spróbuj wyciąć to jedzenie z diety na kilka tygodni. Następnie spróbuj ponownie zjeść to jedzenie, jeśli ponownie wybuchniesz plamami, możesz być na nie uczulony i po prostu ograniczając to jedzenie, znalazłeś przydatne leczenie trądziku.

Ponadto pokarmy bogate w jod będą powodować plamy. Przekonasz się, że owoce morza, takie jak krewetki, są bogate w jod, chociaż musisz zjeść strasznie dużo krewetek, zanim wybuchniesz plamami! Przekonasz się również, że hormon wzrostu znajdujący się w większości mleka (wszystko, co nie jest organiczne), jak wykazano w ostatnich badaniach z 2005 r., Powoduje wytwarzanie hormonów u osób, a te zmiany hormonów powodują, że niektóre osoby widzą plamy! Nasze hormony stymulują produkcję oleju, co pomaga w zatykaniu się porów, co prowadzi do leczenia trądziku!

Jeśli stosujesz dietę, aby kontrolować trądzik, rozważ rozpoczęcie od regularnej pielęgnacji skóry, a następnie spróbuj wprowadzić pewne zmiany w diecie. Kiedy chcesz oczyścić skórę, spróbuj rozsądnych rzeczy, takich jak zdrowsza dieta i usunięcie podejrzanych pokarmów z diety. Pamiętaj tylko, że jest wielu naukowców, którzy uważają, że nie ma związku między dietą a wyglądem skóry, ale może to być pomocne.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish