Terapia światłem trądziku może wyleczyć trądzik

Tytuł:
Trądzik: terapia światłem może wyleczyć trądzik

Liczba słów:
351

Podsumowanie:
Trądzik można wyleczyć prostym lekiem, najpierw opracowanym na żelazo usunąć zmarszczki, jak wykazano w badaniu przeprowadzonym w londyńskim szpitalu. Szpital Hammersmith w zachodnim Londynie przetestował terapię laserową niskiego poziomu zwykle stosowaną w prywatnych salonach kosmetycznych na 30 pacjentach cierpiących na trądzik o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego.

Słowa kluczowe:
zabiegi na trądzik

Artykuł Ciało:
Trądzik można wyleczyć prostą kuracją światłem, opracowaną po raz pierwszy w celu wygładzenia zmarszczek, jak wykazano badanie przeprowadzone w londyńskim szpitalu. Szpital Hammersmith w zachodnim Londynie przetestował terapię laserową niskiego poziomu zwykle stosowaną w prywatnych salonach kosmetycznych na 30 pacjentach cierpiących na trądzik o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego.

W ciągu 12 tygodni ich trądzik zmniejszył się o połowę. W międzyczasie u osób leczonych pozorowanym brakiem poprawy. Wyniki pokazują, że osoby z najpoważniejszymi objawami wykazały najbardziej zdumiewającą poprawę, głównie w ciągu pierwszego miesiąca leczenia. Zgodnie z wnioskami ekspertów jest to znacznie szybsze niż w przypadku większości konwencjonalnych antybiotyków, których działanie może zająć nawet osiem miesięcy.

Badanie wykazało, że pojedyncza pięciominutowa sesja może mieć dramatyczny wpływ na trądzik nawet przez 12 miesięcy. Lekarze stosowali zabieg zwany pulsacyjnym laserem barwnikowym, w którym dotknięty obszar jest wystawiony na działanie krótkich błysków światła. Proces został wykorzystany do walki ze zmarszczkami, ponieważ wiadomo, że stymuluje produkcję kolagenu.

Tony Chu, dermatolog, który prowadził badanie, wyjaśnił, że „sprowadzono nas, aby sprawdzić, czy anegdotyczne dowody zadziałały w badaniu klinicznym i okazało się, że było bardzo skuteczne. Jednak nadal nie wiemy dokładnie, jak to działa i jest to obszar, nad którym obecnie pracujemy ”.

Ekspert powiedział, że leczenie wydaje się wykazywać taką samą skuteczność jak antybiotyki, ale bez potencjalnych skutków ubocznych. „Teraz musimy sprawdzić, czy działa równie dobrze na trądzik wokół innych części ciała i opracować leczenie, które jest najbardziej klinicznie skuteczne” – stwierdził.

Artykuł napisany przez Hectora Milla, redaktora lt;a href=’http://www.acnetreatmentstips.com’gt; http://www.acnetreatmentstips.com lt;/agt;, strony internetowej wskazującej lt;a href=’http://www.acnetreatmentstips.com’gt; porady dotyczące leczenia trądziku lt;/agt; i lt;a href=’http://www.acnesolutionsproducts.com’gt; http://www.acnesolutionsproducts.com lt; / agt;, odwiedź stronę, aby uzyskać recenzje i lt;a href=’http://www.acnesolutionsproducts.com’gt; produkty na trądzik lt;/agt;. Dziękujemy za użycie tego artykułu w Twojej witrynie lub e-zinie, zachowując aktywne łącze.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish