Popularne mity na temat trądziku

Tytuł:
Powszechne mity o trądziku

Liczba słów:
230

Podsumowanie:
Każdego roku miliony ludzi cierpią na trądzik. W rzeczywistości trądzik jest głównym schorzeniem skóry w Ameryce.

Słowa kluczowe:
trądzik, zdrowie

Treść artykułu:
Każdego roku na trądzik cierpią miliony ludzi. W rzeczywistości trądzik jest głównym schorzeniem skóry w Ameryce. Jeśli masz trądzik, prawdopodobnie słyszałeś wiele mitów i miejskich legend. Wiele z tych mitów jest prawdziwych, ale wiele z nich jest fałszywych. Oto wgląd w popularne mity dotyczące trądziku.

Częste mycie twarzy wyleczy trądzik. Fałszywy. W rzeczywistości mycie twarzy częściej niż dwa razy dziennie może jeszcze bardziej uszkodzić skórę. Wiele osób powinno myć twarz tylko dwa razy dziennie. Raz rano i raz przed snem wiele osób szoruje twarz i faktycznie uszkadza skórę. Bądź delikatny dla skóry, wiele z tych produktów jest bardzo mocnych, więc myj je tylko dwa razy dziennie, chyba że Twoja twarz zostanie przypadkowo zabrudzona lub przetłuszczona.

Czekolada powoduje pryszcze. Fałszywy. Wielu dermatologów zauważyło, że czekolada nie powoduje wyprysków. To nie to, co jesz, ale hormony, bakterie i zatkane pory powodują trądzik.

Przyjmowanie antykoncepcji może kontrolować trądzik. Prawdziwe. Wielu dermatologów przepisuje antykoncepcję kobietom z ciężkim trądzikiem. Antykoncepcja pomaga ustabilizować hormony, co może ograniczyć ilość wytwarzanego sebum. Więc nie wierz we wszystko, co słyszysz. Jeśli masz więcej mitów, skontaktuj się ze swoim dermatologiem, aby sprawdzić, czy są one prawdziwe czy fałszywe.

Więcej informacji na temat nieruchomości można znaleźć pod adresem http://www.health-00.info

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish