Pigułki antykoncepcyjne i trądzik czysty umysł lub czysta skóra

Tytuł:
Pigułki antykoncepcyjne i trądzik: czysty umysł czy czysta skóra?

Liczba słów:
516

Podsumowanie:
Zanim przeczytasz ten artykuł, mam obowiązek powiedzieć, że ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet (chociaż jestem pewien mężczyźni będą ciekawi jej przeczytania)!

Brać lub nie brać pigułek antykoncepcyjnych na trądzik to bardzo drażliwy temat, jeśli nie kontrowersyjny! Czy przyjmowanie pigułek antykoncepcyjnych w celu kontroli trądziku jest właśnie dla Ciebie? Jak pigułka antykoncepcyjna działa na trądzik? Czy hormony zawarte w pigułce antykoncepcyjnej mogą powstrzymać powstawanie trądziku? Co najmniej tysiące takich szalonych pociągów muszą się spieszyć …

Słowa kluczowe:
tabletki antykoncepcyjne i trądzik, leczenie trądziku, tabletki antykoncepcyjne

Artykuł Treść :
Zanim przeczytasz ten artykuł, mam obowiązek powiedzieć Ci, że ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet (chociaż jestem pewien, że mężczyźni będą ciekawi jego przeczytania)!

Brać lub nie brać pigułek antykoncepcyjnych na trądzik to bardzo drażliwy temat, jeśli nie kontrowersyjny! Czy przyjmowanie pigułek antykoncepcyjnych w celu kontroli trądziku jest właśnie dla Ciebie? Jak działa pigułka antykoncepcyjna na trądzik? Czy hormony zawarte w pigułce antykoncepcyjnej mogą powstrzymać powstawanie trądziku? Przynajmniej tysiące takich szalonych pociągów muszą pędzić w myślach kobiety, która zażywa tabletki w bliźniaczym celu! Każda pigułka stwarza nowe wątpliwości, lęki i komplikacje w jej procesie myślowym. Ponieważ badania na ten temat to wciąż kwestia przedszkola, a strach przed skutkami ubocznymi wisi w pamięci.

Moralny aspekt przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych jest sam w sobie niekończącym się tematem debat. Jeśli ma to na celu kontrolę trądziku, dlaczego miałoby być powiązane z tabletkami antykoncepcyjnymi? Sojusz wygląda bezbożnie. Czy jest uważany za urządzenie oszczędzające koszty? A jeśli pigułki antykoncepcyjne zawiodą pierwotny cel, do którego są przeznaczone, a na twarzy pojawi się trądzik, kto będzie chronił równowagę psychiczną tych kobiet? Jeden taki zły przypadek wystarczy, aby zalać zimną wodą wynik tysiąca dobrych przypadków!

Skóra wielu kobiet ze skłonnością do trądziku zareagowała pozytywnie i rzeczywiście wykazała wyraźną poprawę dzięki przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Jeśli chodzi o blask skóry, kobiety prawdopodobnie uznają, że żadna ofiara, żaden eksperyment nie jest świetny. Jakie kontrole można zastosować, jeśli takie osoby zaczną przyjmować tabletki antykoncepcyjne, do których wcale nie są przeznaczone! Oprócz elementu humorystycznego zawartego w tych obserwacjach, z biegiem lat problem ten nabierze poważnych rozmiarów i trzeba będzie dobrze przemyśleć pewne konkretne kroki, aby to sprawdzić.

W przypadku doustnego przyjmowania łagodnych dawek środków antykoncepcyjnych skutki uboczne związane z estrogenami – ból głowy, nudności i tkliwość piersi – mogą wykazywać ich słabą obecność. Przyrost masy ciała jest również niski.

Czy więc bierzesz tabletki antykoncepcyjne z myślą o leczeniu trądziku? Podejmij decyzję bardzo ostrożnie, biorąc pod uwagę czynniki ryzyka. Tylko z powodu chciwości leczenia trądziku, po co ryzykować atak serca, raka piersi lub zakrzepy krwi? Jeśli jesteś palaczem, stan będzie jeszcze gorszy. Twój obecny stan depresji może być spowodowany przyjmowaniem tabletek! O wiele więcej efektów ubocznych czeka na skrzydłach, aby przejąć nadmierną retencję płynów, ciemne plamy na skórze, krwawienie z pochwy, aby zacytować kilka.

Więc chcesz mieć czysty umysł czy czystą skórę? Umowa może okazać się zbyt trudna, że może wywołać problemy psychologiczne. Dlatego bierz każdą pigułkę i rób każdy krok naprzód, zachowując najwyższą ostrożność, przede wszystkim dobrze przygotowując umysł.

Bo to jest temat do myślenia. Dlatego UWAGA!

Tym razem musisz skonsultować się nie tylko z dermatologiem, ale najpierw ze swoim drogim ginekologiem!

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish