Obalaj mity na temat trądziku, postępując w kierunku życia bez trądziku

Tytuł:
Obalamy mity na temat trądziku i postępujemy w kierunku życia bez trądziku!

Liczba słów:
492

Podsumowanie:
Jest stara, dobra historia. Lis kilkakrotnie skoczył za kiść winogron, aż wreszcie, gdy nie mógł go złapać, powiedział, że winogrona są kwaśne!

Mam pytanie do badaczy trądziku. Mówisz, że trądzik wcale nie jest chorobą! Jeśli to nie jest choroba, to w jakim celu się leczysz? Dlaczego ta galaktyka lekarstw i balsamów rośnie w oknach aptek? A co z tymi problemami z bliznami, z którymi trzeba się zmierzyć? Teraz nie mów, że w ogóle nie ma blizny! Ju …

Słowa kluczowe:
trądzik, mity na temat trądziku, środki ostrożności, porady

Treść artykułu:
Jest stara, dobra historia. Lis kilkakrotnie skoczył za kiść winogron, aż wreszcie, gdy nie mógł go złapać, powiedział, że winogrona są kwaśne!

Mam pytanie do badaczy trądziku. Mówisz, że trądzik wcale nie jest chorobą! Jeśli to nie jest choroba, to w jakim celu się leczysz? Dlaczego ta galaktyka lekarstw i balsamów rośnie w oknach aptek? A co z tymi problemami z bliznami, z którymi trzeba się zmierzyć? Teraz nie mów, że w ogóle nie ma blizny! Tylko dlatego, że twoje poszukiwania i badania nie są w stanie do tego dotrzeć, nie zaprzeczaj jego istnieniu! Czy możesz powiedzieć, że gorączka malarii pojawia się i znika po 7 dniach? Czy nie traktujesz tego jak malarii, kiedy dostajesz atak?

Trądzik, znany również jako pryszcze lub pryszcze, jest uważany za całkowicie normalną część dorastania. Jeśli jest to nieodłączna część życia młodzieży, dlaczego nie wszyscy tego rozumieją? W przydatności rzeczy leży zbadanie dostępnych faktów na temat trądziku oraz uzyskanie i przestrzeganie środków ostrożności, aby zapobiegać trądzikowi. Czy nie zgadzasz się, że lepiej zapobiegać niż leczyć?

Pewne środki ostrożności muszą stać się częścią twojego życia, zanim ten mit stanie się rzeczywistością! Wymagane środki ostrożności to:

1. Unikaj ciasnych ubrań, zwłaszcza latem. Wiadomo, że powodują trądzik ciała, zatrzymując pot.

2. Zakładaj kapelusz z filtrem przeciwsłonecznym.

3. Ostrożnie osuszyć twarz.

4. Użyj makijażu, który nie zatyka porów.

5. Dokładnie poznaj naturę i praktyczne zastosowanie mydeł, balsamów, żeli, kremów, których używasz. Nie daj się ponieść popularnym reklamom. Modelki są dobrze opłacane za swoją pracę, ale niech to nie odbywa się twoim kosztem.

6. Spróbuj naturalnie wyleczyć trądzik. Pomyśl dobrze, co działa u Ciebie, a co nie.

7. To nie tylko nasze nozdrza, skóra również oddycha, z milionami porów na całym ciele. Czy teraz mówisz, że higiena ciała w związku z trądzikiem to mit? Badacze w niezbyt odległej przyszłości mogą wyjść z faktami, że ten mit też jest mitem! Wiedz, jak; afirmacja i zaprzeczenie w kręgach naukowych, wszystkie z dowodami odnoszącymi się do tego okresu, trwało, trwa i będzie trwało!

8. Musisz chronić skórę przed tworzeniem się nowych bakterii, które powodują wypryski. Użyj nadtlenku benzoilu, aby wniknąć w pory.

9. Nie wybieraj skóry, ponieważ może to spowodować, że bakterie wnikną głębiej w skórę.

10. Jedz dużo owoców i warzyw sezonowych.

11. Ćwicz regularnie.

Topografia twarzy każdej osoby jest inna, podobnie jak skóra. Daj mu odpowiedni schemat, aby mógł żyć „gładko” bez przeszkadzania Tobie, osobie. Nigdy nie wahaj się przed spotkaniem z dermatologiem, jeśli masz najmniejsze wątpliwości, że zmienia swój prawdziwy kolor!

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish