Moje trądzik Fakty i wnioski Prawdziwa przyczyna

Tytuł:
Moje fakty i wnioski dotyczące trądziku Prawdziwa przyczyna

Liczba słów:
646

Podsumowanie:
Moje fakty i wnioski dotyczące trądziku na temat przyczyny trądziku i zaburzenia równowagi hormonalnej i wątroby

Słowa kluczowe:
trądzik, przyczyna trądziku, leczenie trądziku, cysty, pryszcze, pryszcze, kuracja na trądzik

Treść artykułu:
Piętnaście lat leczenie trądziku prawie wszystkimi dostępnymi roztworami miejscowymi i doustnymi, różne sposoby leczenia, bez powodzenia, zmusiły mnie do poszukiwania bezpośredniej przyczyny trądziku.

Moje fakty i wnioski:

1. Hormony to substancje chemiczne, które regulują WSZYSTKIE funkcje organizmu człowieka (mówią organom i komórkom, co mają robić)

2. W organizmie człowieka istnieją różne hormony, ale w przypadku trądziku interesuje nas testosteron (androgen)

3. Najbardziej aktywne androgeny to testosteron, a dokładnie 5-testosteron (DHT), które kontrolują produkcję SEBUMU. Zbyt dużo sebum prowadzi do powstania trądziku. Dlaczego nie mamy trądziku przed okresem dojrzewania? Po prostu dlatego, że tworzenie testosteronu zaczyna się w okresie dojrzewania.

4. Inne hormony również mogą zaostrzać trądzik, ale nie są bezpośrednią przyczyną np. Sytuacje stresowe, kiedy nasz organizm wytwarza hormon zwany glukokortykosteroidami.

5. BEZPOŚREDNĄ przyczyną trądziku nie jest: jedzenie, stres, zła higiena, witaminy i bakterie na naszej skórze. Bakterie to ostatni gracz w naszej historii, a nawet hormony nie są bezpośrednią przyczyną.

Bezpośrednią przyczyną trądziku jest na pierwszym miejscu NIERÓWNOWAGA HORMONALNA, a na drugim toksyny w naszym organizmie.

Oto moja lista głównych przyczyn trądziku:

Złożona Mieszanka przyczyn niewydolności prostaglandyngt; Niedobór prostaglandyngt; Brak równowagi hormonalnejgt; Wątroba nie może usunąć wszystkich tych hormonów i wysłać je do skórygt; Trądzik

Jak widać, zdrowie wątroby jest bardzo ważne.

Co to do cholery jest prostaglandyna, pytasz? Posłańcy, czyli komunikatory między komórkami a hormonami, nazywane są prostaglandynami i bez nich nie będzie komunikacji między komórkami a hormonami. Kiedy nie ma komunikacji, hormony będą niezrównoważone. Prostaglandyny to związki biochemiczne, które komunikują się z hormonami i komórkami i pobudzają komórki do działania. Prostaglandyny działają wewnątrz komórek i pomagają regulować funkcje komórek i narządów poprzez komunikację między komórkami i hormonami. Prostaglandyny zapewniają równowagę hormonów androgenów, ponieważ regulują one poziom hormonów, tak aby gruczoły łojowe wytwarzały odpowiednią ilość łoju, zapobiegając w ten sposób nadmiernej produkcji łoju, która prowadzi do trądziku.

6. Dlaczego w naszych ciałach nie ma wystarczającej liczby prostaglandyn? Ponieważ brakuje nam kwasu GLA-gamma-linnolenowego, który jest głównym prekursorem prostaglandyn. GLA to specjalny kwas tłuszczowy, z którego organizm może wytwarzać prostaglandyny. GLA jest wytwarzany z kwasu LA-linolenowego, który przyjmujemy z różnymi pożywieniami. Głównym problemem jest niezdolność naszego organizmu do konwersji LA do GLA z powodu stresu, złych nawyków, jedzenia, alkoholu, braku witamin itp. (Jeśli brakuje nam GLA, nasz organizm nie może produkować prostaglandyn, które regulują hormony).

7. Co się dzieje, gdy nie mamy prostaglandyn? Nierównowaga hormonalna! Jeśli w Twoim organizmie występuje nadmierne obciążenie hormonami, wątroba może mieć problemy z ich usunięciem, a wątroba wysyła do naszej skóry zbalansowane hormony w postaci TRĄDZIKU! Tak więc Strong Wątroba jest koniecznością dla wszystkich osób cierpiących na trądzik!

8. Więc jakie jest ostateczne rozwiązanie na trądzik? Odpowiedzią jest przywrócenie równowagi hormonalnej i wzmocnienie wątroby. Nie można tego zrobić za pomocą leków miejscowych i doustnych. Można to zrobić za pomocą ZIOŁÓW i ich ekstraktów w postaci tabletek. GLA jest głównym składnikiem kwasów tłuszczowych Omega 6. Najlepiej wchłania się razem z innymi kwasami tłuszczowymi EPA i DHA.

Source Naturals ArcticPure EFA Olej rybny Zawiera: Niezbędne kwasy tłuszczowe EPA, DHA i GLA

Olej z wiesiołka to olej bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, wielonienasycone tłuszcze, które są tak samo niezbędne jak witaminy i minerały dla utrzymania dobrego zdrowia. Olejek zawiera 74% kwasu linolenowego (LA) i 8-10% kwasu gamma-linolenowego (GLA). Chociaż inne oleje, takie jak olej z ogórecznika lekarskiego i olej z czarnej porzeczki, zawierają większe ilości GLA, olej z wiesiołka jest zdecydowanie najpopularniejszym i najbardziej znanym źródłem tego kwasu tłuszczowego.

Niektóre zioła wzmacniają wątrobę. Najbardziej znany jest ostropest plamisty. więcej na ten temat na moim blogu

http: //acne-guidelines.blogspot.com

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish