Leczenie trądziku zaczyna się od zmiany diety

Tytuł:
Leczenie trądziku zaczyna się od zmiany diety:

Liczba słów:
714

Podsumowanie:
Jeśli cierpisz na trądzik, oto list „od byłego pacjenta z trądzikiem do Ciebie, aby zaoferować najskuteczniejsze, ale zdroworozsądkowe leczenie trądziku, aby„ wyeliminować te pryszcze! ”

Słowa kluczowe:
Trądzik, Leczenie trądziku

Treść artykułu:
Drogi Przyjacielu,

Jako Ojciec medycyny; Hipokrates powiedział kiedyś: „Niech twoje jedzenie będzie twoim lekarstwem, a twoje lekarstwo twoim jedzeniem”

Powiedzieć, że ma rację i gdybym wiedział o tym podczas mojej prawie dekady niszczenia trądziku i zwykłe marnowanie pieniędzy na tak zwane produkty na trądzik, być może moje życie – w tamtym czasie – byłoby znacznie szczęśliwsze.

Cóż, teraz, kiedy już wiem, przy oszałamiającej liczbie pozostałych pacjentów z trądzikiem (ostatnim razem, gdy natknąłem się na tę liczbę, mówimy o 50 milionach plus ludzi!), Czuję, że przynajmniej mogę zrobić informować lub jeszcze lepiej przypominać opinii publicznej o tej prostej dyscyplinie leczenia trądziku, naturalnie i trwale.

Mogę śmiało powiedzieć, zaczynając od dzisiaj, jeśli cierpisz na trądzik i chcesz, aby zniknął, tak jak robiłem to wiele lat temu: musisz przestać jeść żywność kwasotwórczą / chorobotwórczą. W kategoriach laika: śmieciowe oraz przetworzona żywność i napoje. Jak to rozgryzłem? Cóż, w tamtym czasie byłem fanem Michaela Jacksona i przeczytałem w kilku książkach o nim, że on i Jermaine, jego brat, jako nastolatkowie cierpieli na ciężki trądzik, ale byli w stanie kontrolować go poprzez zmianę diety, od Standardowa dieta amerykańska na zdrowszą wegetariańską.

Nie trzeba dodawać, że zrezygnowałem z fast foodów jako pierwszego kroku w kierunku skutecznego leczenia trądziku i zacząłem prowadzić własne badania, aby potwierdzić to twierdzenie i rzeczywiście, ta sugestia jest poprawna. “Jesteś tym co jesz!” to powiedzenie znane na całym świecie, a to, co spożywasz, ma prawdopodobnie największy wpływ na ogólny stan zdrowia. Odkąd skóra, według dr Stanleya Burroughsa, jest drugim najważniejszym organem wydalającym, ma sens tylko to, że to, co jest spożywane, nie powinno pozostawiać szkodliwych pozostałości, które zaostrzają wykwity skórne.

Co więcej, wszystkie przetworzone i niezdrowe produkty, a nawet żywność z królestwa zwierząt, mają tendencję nie tylko do zaparcia narządów trzewnych, ale także zatruwają krew, co moi przyjaciele pogarsza inne przyczyny złego stanu zdrowia, takie jak stres, bezsenność i tym podobne. Pamiętaj, krew PRZEPŁYWA MÓZG. Nikt nie mówi, że inne czynniki, takie jak utrata pracy, śmierć i tym podobne, nadal nie istnieją. Daleko od tego, ale z wewnętrznego punktu widzenia, musisz podjąć wysiłek, aby zmienić dietę nie tylko w celu leczenia trądziku, ale także ogólnej poprawy zdrowia i sprawności.

To powiedziawszy, oto sugestia dotycząca skutecznego leczenia chorób trądzikowych. Nie, nie jestem fanatykiem religijnym, ale hej, Stwórca nie może się mylić, ludzie: „Każde zioło rodzące Ziarno i kiedykolwiek rodzące owoce, będzie wasze na pożywienie. Gen 1: 29 ”
OK, rozbiję to, aby skutecznie wyleczyć trądzik, zjem więcej (jeśli nie wyłącznie)
Owoce i warzywa. Oczywiście najlepiej smakują surowe ORAZ organiczne (jeśli to możliwe), ale można je również smakować odpowiednio ugotowane. (Więc nie paruj z nadmiarem wody I zdecydowanie UNIKAJ MIKROFALI – zaufaj mi, wiem, co mówię)

Również w przypadku zewnętrznych kuracji przeciwtrądzikowych upewnij się, że zmieniasz poszewkę na noc, jeśli to możliwe , śpij na prawej stronie (twarz wyraźnie bez poduszki), unikaj ostrych chemikaliów, unikaj umieszczania twarzy pod prysznicem (zwłaszcza gdy jest gorąco)… to z 2 powodów – powoduje to wprowadzenie szkodliwego chloru do płuc iz mojego doświadczenia, pogarsza trądzik, wysuszając skórę, co w konsekwencji sugeruje skórze właściwej, że musi ona wytwarzać więcej oleju niż potrzeba do nawilżenia skóry.

Możesz zdecydować się na masaż twarzy lub po prostu umyć twarz zimną wodą.
Ponadto nie boli od czasu do czasu parowanie twarzy. Spróbuj użyć przegotowanej wody DESTYLOWANEJ, chociaż z tych samych powodów, dla których należy unikać inhalacji chloru.

Teraz próbujesz tego przez tydzień i założę się, że zobaczysz drastyczną poprawę stanu swojej skóry dzięki tej doskonałej, ale zdroworozsądkowej metodzie leczenia trądziku.

Z poważaniem,

Foras Aje

PS
Fajnie było to pisać, ale chciałem dodać… dorzucić szybką lub ograniczoną dietę owocową Soczystego owocu sezonowego tylko przez 3 dni z powyższymi czynnikami zewnętrznymi. Podziękujesz mi, że ci to powiedziałem… zaufaj mi.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish