Leczenie trądziku od wewnątrz

Tytuł:
Leczenie trądziku od wewnątrz

Liczba słów:
745

Podsumowanie:
Wyjaśnia szkody, jakie możesz wyrządzić swojej skórze bez odpowiedniego podejścia i leczenie trądziku.

Słowa kluczowe:
trądzik, kontrola trądziku, leczenie trądziku, trądzik dorosłych, pielęgnacja skóry trądzikowej, najlepsze leczenie trądziku, trądzik torbielowaty, trądzik pleców, tabletki antykoncepcyjne trądzik, produkt przeciwtrądzikowy

Artykuł Body:
Trądzik dotknie prawie każdą osobę na jakimś etapie jej życia. Niektórzy mają szczęście i dostają tylko jednego lub dwóch pryszczów, ale dla wielu trądzik może być społecznie demoralizującym stanem … i dotyczy to nie tylko nastolatków, ale także dorosłych. Badania sugerują, że 20-25% mężczyzn i 40-45% kobiet cierpi na długotrwałe napady / występowanie trądziku, niezależnie od tego, czy jest to trądzik trądzik trądzik trądzik czy regularne.

W wielu przypadkach stosowane leczenie trądziku ostatecznie pogarsza sytuację i może być szkodliwe dla skóry. Widzisz, większość ludzi albo bardzo mocno szoruje skórę w nadziei na dokładniejsze jej oczyszczenie, a niektórzy widzą pryszcz i po prostu nie mogą się doczekać, aby go wycisnąć. To niewłaściwe podejście z 2 powodów. Po pierwsze i najważniejsze, kiedy ściskasz skórę, uszkadzasz ją. Nasza skóra jest bardzo delikatnym towarem, a blizny potrądzikowe pojawiają się tak łatwo, więc wyciskanie pryszczów nie jest pożądane. Po drugie, kiedy wyciskasz pryszcz lub bardzo mocno szorujesz skórę, niezmiennie wypychasz część sebum (oleju, który powoduje pryszcz) z powrotem do porów i w dół łodygi włosa. Może to spotęgować problem, tworząc dalszą blokadę i obrzęk, który może po prostu spowodować infekcję. Więc zamiast cierpieć raz, cierpisz dwa razy.

Aby lepiej zrozumieć, jak powstaje trądzik, możemy po prostu opisać go jako wynik zablokowania porów skóry. Zablokowanie jest zwykle spowodowane nadmiarem łoju i / lub martwymi komórkami skóry, które nie opuściły mieszka włosowego przez pory skóry. (Łój to naturalnie występujący olej tłuszczowy, który nawilża skórę i włosy. Bez niego włosy byłyby cienkie i łamliwe, a skóra sucha i twarda). Dzieje się tak, że gdy twoje ciało nieustannie zastępuje skórę, czasami komórki skóry nie złuszczają się równomiernie, powodując blokadę. Łój (olejki) nadal produkuje się w mieszku włosowym, a kiedy te oleje nie mogą wydostać się przez pory, gromadzą się w mieszku włosowym i pojawia się obrzęk … i masz pryszcz!

Leczenie trądziku to nauka, która rozwija się w fenomenalnym tempie. W latach 80-tych i 90-tych najlepszą dostępną terapią na trądzik były produkty chemiczne, które sprawdzały się w większości przypadków. Niektóre były bardzo szorstkie dla skóry, a niektóre wręcz pogarszały sytuację. W ostatnich latach przejście na naturalne leczenie trądziku przyniosło znacznie bardziej pozytywne rezultaty, ponieważ naukowcy byli w stanie bliżej zbadać, w jaki sposób / dlaczego trądzik jest spowodowany, i zastosować składniki, które faktycznie rozwiązują problem, zamiast go maskować.

Więc jaki jest najlepszy sposób leczenia trądziku? Najlepszym lekiem na trądzik dla Ciebie będzie oczywiście ten, który szybko i bez skutków ubocznych pozbędzie się Twojego niechcianego stanu. Ale jest tak wiele produktów do wyboru i tak wiele różnych podejść / uzasadnień. Niektórzy twierdzą, że każdy trądzik jest spowodowany zaburzeniami równowagi hormonalnej, niektórzy twierdzą, że jest to całkowicie związane z pielęgnacją i higieną skóry. Rzeczywistość sugeruje, że jest to połączenie tych dwóch zmiennych. Ciało ludzkie jest organizmem nieustannie zmieniającym się i potrzebuje równowagi, więc podejście uwzględniające ten fakt może być bardzo dobrze uznane za najlepsze leczenie trądziku.

Wybór rozwiązania jest bardziej złożony. Na przykład, czy najlepsza metoda leczenia trądziku dorosłych powinna różnić się od najlepszej metody leczenia trądziku nastolatków? Za każdym z tak zwanych najlepszych produktów do leczenia trądziku będzie spuścizna często zadawanych pytań, referencje klientów, porównania z innymi markami / rozwiązaniami i twierdzenia, jak długo zajmie pozbycie się trądziku. Prawdomówni powiedzą ci, że nie ma jednego produktu, który rozwiąże twój problem z trądzikiem, a także powiedzą ci, że leczenie trądziku nie jest magicznym rozwiązaniem z dnia na dzień. Prawdomówni powiedzą ci również, że produkty na bazie chemicznej mają skutki uboczne, a naturalne roztwory mają niewielkie lub żadne skutki uboczne.

System Zenmed pasuje do tego profilu, ponieważ promuje zdrową / elastyczną skórę, jednocześnie zwalczając problem od wewnątrz. Zamiast być mocnym tonikiem dla skóry, jest jednocześnie lekiem na trądzik i systemem pielęgnacji skóry. Uzyskujesz ulgę w trądziku i kompleksową pielęgnację skóry. Produkty łączą się, aby złagodzić wewnętrzną przyczynę obrzęku / trądziku, jednocześnie oczyszczając i odżywiając skórę.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish