Leczenie trądziku Dziesięć faktów na temat trądziku

Tytuł:
Leczenie trądziku: dziesięć faktów na temat trądziku

Liczba słów:
399

Podsumowanie:
Pierwsze efekty trądziku to prawie 90% populacji nastolatków. Więc nie jesteś sam. Zwykle nie jest to też nic, co zrobiłeś, zjadłeś lub jak się myjesz. Więc nie musisz czuć się winny. Spójrzmy więc na kilka faktów

Słowa kluczowe:
trądzik, leczenie trądziku, leczenie trądziku, trądzik bez trądziku, trądzik ciała, leki na trądzik, środki na trądzik, rozwiązanie na trądzik, trądzik pleców, jak się pozbyć trądzik, leczenie alternatywne trądziku, naturalne leczenie trądziku, leczenie trądziku, trądzik hel

Artykuł Treść:
Pierwsze skutki trądziku prawie 90% populacji dorastającej. Więc nie jesteś sam. Zwykle nie jest to też nic, co zrobiłeś, zjadłeś lub jak się myjesz. Więc nie musisz czuć się winny. Spójrzmy więc na kilka faktów

1) Śmieciowe jedzenie powoduje trądzik. Źle! Nigdy nie udowodniono, że powoduje to pizza, czekolada, cola lub inne niezdrowe jedzenie. Nie oznacza to, że powinieneś nadal jeść całe niezdrowe jedzenie. Rozsądna dieta jest dobra dla każdego i pomaga poczuć się lepiej.

2) Trądzik jest spowodowany brudem. Źle! Faktycznie mycie twarzy częściej niż dwa razy dziennie lub szorowanie twarzy płatkami lub flanelami pogorszy sytuację. Leczenie trądziku wymaga łagodnego, delikatnego mydła i dokładnego spłukania.

3) Pot oczyści moje pory. Źle! Mieszanka potu i olejków może pogorszyć pewne sytuacje u niektórych osób cierpiących na trądzik. Weź prysznic natychmiast po każdym treningu i noś luźne ubranie.

4) Makijaż kobiet może powodować trądzik. Źle! Nie znaleziono dowodów naukowych, które to potwierdzały. Większość dzisiejszych produktów ma na celu powstrzymanie zatykania porów. Więc to nie jest problem. Nie używaj jednak makijażu podczas ćwiczeń, ponieważ może to podrażnić problem.

5) Stres powoduje trądzik. Źle! W stopniu. Stres może wyzwolić niektóre hormony, co może pogorszyć sytuację. Ale to nie jest przyczyna.

6) Nie możesz wyleczyć trądziku. Ale możesz to wyleczyć! Na rynku jest wiele dobrych metod leczenia trądziku. Skontaktuj się z lekarzem.

7) Sun może pomóc. Źle! Z czasem może to z czasem pogorszyć sytuację. Opalenizna może sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać lepiej, ale z pewnością nic to nie da.

8) Leczenie trądziku działa. Źle! Należy leczyć całą twarz. Większość problemów powstaje pod skórą. Tak więc leczenie wierzchołka miejsca nic nie da.

9) Wyrosniesz z tego. Źle! Trądzik można leczyć. Nie czekaj, jak najszybciej udaj się do lekarza.

10) To tylko kosmetyki. No tak. To nie jest poważne. Ale może to wpłynąć na Ciebie, Twoją samoocenę i pewność siebie. Więc poddaj się leczeniu i pozbądź się trądziku.

Tylko kilka słów rady,

Nie dłubaj ani nie ściskaj… Nie drażnij twarzy… Znajdź coś i trzymaj się tego… Nie przemywaj… Nie używaj flaneli ani twarde zarośla… Wreszcie powodzenia.
Howard Burton

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish