Jak naturalnie leczyć trądzik

Tytuł:
Jak naturalnie leczyć trądzik

Liczba słów:
731

Podsumowanie:
Weź to od faceta, który cierpiał na trądzik przez blisko dekadę, jeśli porzuciłeś już nadzieję, jak kontrolować trądzik lub szukasz sposobu, aby kontrolować tę chorobę skóry, w tym artykule wyjaśnimy, jak możesz naturalnie wyleczyć trądzik.

Słowa kluczowe:
Trądzik, zdrowie, dieta

Treść artykułu:
Spójrzmy prawdzie w oczy: głównie oceniamy ludzi na podstawie ich wyglądu.

To jest fakt, któremu nie można zaprzeczyć i powód, dla którego prawie każdy ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Dlatego też, jeśli ktoś cierpi na trądzik, często stara się opanować zniekształcający obraz chorobę skóry.

Mówię to z własnego doświadczenia, pryszcze, powszechnie znane jako trądzik, mogą dosłownie uczynić Cię nieszczęśliwym. Wyobraź sobie, że masz duży guzek położony tuż przy dolnej wardze, a inne małe guzki tłoczą się na twarzy i przez cały czas, gdy rozmawiasz z kimś, kogo wciąż się zastanawiasz: „Czy ta osoba patrzy na guz…?”

Być może próbowałeś wszystkiego, od popularnych produktów reklamowanych w telewizji, po leki dostępne bez recepty w lokalnej aptece. Uwierz mi, zrobiłem i NIC nie działało, wręcz przeciwnie, pogorszyło sprawę.

Próbowałam złuszczać, używać maski, nakładać środki ściągające, kremy. Moja współlokatorka musiała raz krzyknąć dosłownie: „A co z tym całym„ makijażem ”, jakbyś była show-girl z Vegas?”
Niedopowiedzeniem byłoby stwierdzenie, że moje doświadczenie z trądzikiem było okropne.

Prawie straciłem nadzieję i postanowiłem zaakceptować mity, że może po prostu może to było w moich genach lub jak powiedział mój pastor w tamtym czasie: „To była wola Boża dla mnie…”, ale tak było Mniej więcej w tym czasie natknąłem się na współpracownika, którego rozmowa ze mną tego dnia na zawsze zmieniła moje życie – przynajmniej jeśli chodzi o radzenie sobie z trądzikiem.

Zapytał, czego używam do kontrolowania trądziku i jeśli cierpisz, możesz znać uczucie, które pojawia się w środku, gdy ktoś porusza temat Twojej choroby. Postawiłem się w obronie i dość szybko wspomniałem o produkcie, którego używałem. Szedł dalej i jakby wyczuwając mój dyskomfort, zapewnił mnie, że tylko próbuje pomóc.

Przedstawił mi post sokowy jako terapeutyczny środek leczniczy (nie praktykę religijną, o której myślałem), a także omówił masaż twarzy i sposób prawidłowego oczyszczania twarzy. Zaintrygowały mnie te metody z następujących powodów:

1. Były naturalne
2. Kosztują niewiele lub nic
3. Miały największy sens

Po jednoczesnym wypróbowaniu każdej z metod, w ciągu około 3 lub 4 dni, uwolniono mnie od trądziku, a nawet po brzytwach, które również miałem. Jeśli czułem się dobrze, mogąc wejść do biura i wiedzieć, że dziewczyny patrzą na mnie wspaniale, a także ulgą było to, że ta przerażająca maska została w końcu zdjęta ze mnie!

Wiele lat później, po tym, jak dowiedziałem się więcej o naturopatii, jodze i diecie, postanowiłem poświęcić stronę na mojej stronie internetowej, aby zaoferować moim czytelnikom darmowe informacje na temat tego, jak leczyć trądzik w naturalny sposób, a teraz dołączam niektóre wskazówki w Ten artykuł.

1. Jeśli chcesz kontrolować trądzik; musisz teraz dokonać zmiany w swojej diecie.
To nie tylko oczyści twoją skórę, ale poprawi twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Sugerowaną dietą będzie dieta bez śluzu składająca się z surowych i gotowanych owoców, warzyw liściastych i korzeniowych z dodatkiem pewnego rodzaju postu. Pamiętaj o cytacie Hipokratesa, Ojca Medycyny: „Niech żywność będzie lekarstwem, ponieważ natura leczy WSZYSTKIE choroby!”

2. Mogę śmiało powiedzieć, że pozbądź się wszystkich miejscowych i połkniętych leków, których używasz, aby kontrolować trądzik, ponieważ tylko – z mojego doświadczenia – tylko pogarszają sytuację.

3. Dowiedz się, jak masować twarz. Możesz wpisać masaż twarzy w swojej ulubionej wyszukiwarce lub po prostu przejrzeć darmowe instrukcje i zdjęcia na mojej stronie. (Dzięki Bogu za internet, co…?)

4. Zmieniaj poszewkę codziennie.

5. Unikaj używania mikrofal. Moja anegdota na temat tego urządzenia znajduje się w tej samej sekcji, o której mowa we wskazówce nr 3.

6. Zaangażuj się w jakąś formę energicznych ćwiczeń. To nie tylko sprawia, że jesteś sprawniejszy i zdrowszy, ale pomaga w detoksykacji skóry, ponieważ jest to drugi najważniejszy organ wydalający zaraz po płucach, jak stwierdził dr Stanley Burroughs, autor Master Cleanser.

Stosując powyższe kroki, z pewnością zauważysz drastyczną poprawę stanu skóry. Ty również możesz wyleczyć trądzik w naturalny sposób bez leków i drogich wizyt u dermatologów; musisz tylko pokazać, jak to zrobić.

Jeśli jeden sposób jest prawdziwy, to jest nim droga Natury.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish