Gwiazdy, które cierpią na trądzik – czy naprawdę istnieją

Tytuł:
Gwiazdy, które cierpią na trądzik – czy naprawdę istnieją?

Liczba słów:
321

Podsumowanie:
Wiele osób zazdrości tym, którzy osiągnęli status gwiazdy. Są postrzegani jako bogaci i potężni… czarujący, a czasem nawet trochę nadludzcy.

Czy jest coś takiego jak celebrytka, która cierpi na trądzik?

Na początku wydaje się, że nie… ale to tylko mit – naprawdę są celebryci, którzy cierpią na trądzik!

Słowa kluczowe:
trądzik, pielęgnacja skóry, uroda, zdrowie

Treść artykułu:
Czy istnieje coś takiego jak celebrytka, która cierpi na trądzik?

Na początku wydaje się, że nie… ale to tylko mit – naprawdę są celebryci, którzy cierpią na trądzik!

Wiele osób zazdrości tym, którzy osiągnęli status gwiazdy. Są postrzegani jako bogaci i potężni… czarujący, a czasem nawet trochę nadludzcy.

Kiedy widzisz ich w telewizji, filmach lub w błyszczących magazynach, mężczyźni zawsze wyglądają przystojnie, a kobiety oszałamiająco pięknie.

Rzadko kiedy mamy okazję zobaczyć te gwiazdy w zaciszu własnego domu, kiedy budzą się rano. Bez wątpienia zazdrosna ludność zmieniłaby nieco swoje opcje, wiedząc, że prawie nikt nie jest szczególnie efektowny o tej porze dnia.

Kosmetyki, technologia i zaawansowane metody edycji zdjęć mogą z łatwością sprawić, że ludzie będą wyglądać młodziej, szczuplej i magicznie zatuszować wady, takie jak piegi, blizny i trądzik. Właśnie to musieli zrobić producenci Harry’ego Pottera i Czary Ognia.

Wszystkie trzy dorastające gwiazdy – Daniel Radcliffe, który gra Harry’ego Pottera, 15. Rupert Grint, który gra Rona Weasleya (17 lat) i Emmę Watson 15, która gra Hermionę Granger – zerwali z trądzikiem, zmuszając twórców filmów do Harry’ego Pottera I The Goblet Of Fire, aby użyć efektów specjalnych, aby ukryć niedoskonałości skóry.

Gwiazdy borykają się z tymi samymi problemami, co reszta z nas, jednym z nich jest trądzik. Britney Spears, Judith Light, Stephanie Seymour i Elle Macpherson publicznie dyskutowały o tym, jak cierpiały na trądzik i jak sobie z nimi radziły.

W ten sposób pomogli nie tylko sobie, ale milionom innych osób cierpiących na trądzik na całym świecie – są pozytywnym dowodem na skuteczność leczenia trądziku.

Twój problem z trądzikiem nie zniknie z dnia na dzień, zajmie to trochę czasu. Ale gdy zaczniesz dostrzegać poprawę swojego stanu, całkiem możliwe, że również zaczniesz czuć się jak celebrytka!
================================================= =======

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish