Dlaczego zrezygnowałem z leków przeciwtrądzikowych

Tytuł:
Dlaczego odrzuciłem leki przeciwtrądzikowe

Liczba słów:
569

Podsumowanie:
Miliony ludzi cierpią na trądzik i niestety pozwala to na wykorzystywanie wielu marketerzy i oszuści chcą szybko zarobić kosztem słabszych i zdesperowanych. Być może gdyby ktoś wiedział więcej o skutkach ubocznych takich leków, nie dałby się tak szybko wprowadzić w błąd.

Słowa kluczowe:
Leki na trądzik

Treść artykułu:
W samej Ameryce jest ponad 50 milionów ludzi, którzy cierpią na trądzik i niestety pozwala to na eksploatację od wielu marketerów i oszustów, którzy chcą szybko zarobić kosztem słabszych i zdesperowanych.

Teraz byłem kiedyś w kategorii szalonych i podatnych, w moich desperackich próbach pozbycia się trądziku – zarówno jako nastolatek, jak i młody dorosły – ale już nie.

Po przyjęciu bezlekowych metod leczenia trądziku, takich jak drastyczna zmiana diety, masaż twarzy i inne podstawowe czynności higieniczne, takie jak codzienna zmiana poszewki na poduszki, posiadanie wyłącznie ręcznika na moją twarz itp., od tamtej pory wyrzekłem się stosowania leków przeciwtrądzikowych, ponieważ jestem głęboko przekonany, że większość z nich nie działa i może faktycznie pogorszyć i tak już osłabiającą sytuację.

Teraz przyjaciele, próbowałem wszystkiego (no cóż, wszystkiego oprócz chirurgii plastycznej) Proaktywne leki, Clearasil, Neutrogena, nadtlenek benzoilu… jak to nazywasz, próbowałem i z mojego doświadczenia nic nie działało.

Jeden produkt prawdopodobnie wysuszyłby moją skórę i musiałbym dosłownie obrócić szczękę, aby odzyskać elastyczność twarzy; podczas gdy druga tak drażniłaby moją skórę, musiałbym uważać, żeby jej nawet nie dotknąć.

Co więcej, myślenie o czasie, który spędziłem i straciłem na używaniu tych produktów, naprawdę mnie rozśmiesza.

Na jedną musiałem użyć środka czyszczącego, potem maski (10-15 minut dla tej osoby), a potem toniku i „korektora”? Teraz pamiętaj, jestem facetem i nie, nie jestem w show-biznesie.

Przyjrzyjmy się innym popularnym produktom, takim jak żel Adapalen (Differin), fosforan klindamycyny (Cleocin T), kwas azelowy (Azelex), tretynoina.

Przyjaciele, większość ludzi, tak jak ja, rozwinęło skutki uboczne stosowania miejscowych leków na trądzik na receptę. Należą do nich kłucie, pieczenie, zaczerwienienie, łuszczenie się, łuszczenie się lub przebarwienia skóry. Hej, czy nie staramy się tutaj uzyskać gładszej skóry… ?!

Ponadto, kiedy przepisano mi tetracyklinę i minocyklinę, obie przy różnych okazjach przez dermatologa do leków doustnych, musiałem radzić sobie z rozstrojem żołądka, zawrotami głowy i oszołomieniem, które zwykle pojawiały się w ciągu kilku minut po użyciu.

Ponadto powiedziano mi, że będę musiał przyjmować doustne antybiotyki nawet przez 4 do 6 miesięcy, aby skutecznie leczyć trądzik! 4-6 miesięcy… ?! Teraz nie wiem jak Ty, ale to strasznie długo czekać, aż środek na trądzik zadziała, zwłaszcza gdy naturalna, niedroga alternatywa leczenia trądziku może dać takie same rezultaty w mniej niż 7 do 10 dni, kiedy wykonane prawidłowo.

Na szczęście mój trądzik od tamtej pory zniknął i chociaż wspomniałem powyżej, że nie byłem w showbiznesie, może dałbym mu szansę, co? W ten sposób poprawiła się moja kondycja skóry i czuję się dużo pewniejsza siebie, a to od faceta, który nienawidził i kulił się, żeby zrobić sobie zdjęcie, a nawet wyjść z pokoju.

Wszyscy się różnimy, więc jeśli odniosłeś sukces z lekami na trądzik, z całą pewnością możesz ich używać, jednak jeśli jak większość nie odniosłeś sukcesu z szeroką gamą tak zwanych środków na trądzik dlaczego więc nie spróbować alternatywnych metod oczyszczania skóry. To zadziałało dla mnie i są szanse, że może zadziałać dla ciebie.

To naturalnie jaśniejsza skóra.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish