Dlaczego nie powiedziałem tego o trądziku jako nastolatka

Tytuł:
Dlaczego nie powiedziałem tego o trądziku jako nastolatka?

Liczba słów:
648

Podsumowanie:
Ponad 30 milionów nastolatków cierpi na trądzik i niestety pozwala to na wykorzystywanie przez wielu marketerów i oszustów, aby szybko zarobić koszt tych wrażliwych i zdesperowanych nastolatków. Być może gdyby więcej nastolatków wiedziało o alternatywach wolnych od narkotyków, to oczywiście nie miałoby to miejsca.

Słowa kluczowe:
Trądzik nastoletni

Treść artykułu:
Nie wiem, czy to był okres dojrzewania, czy wstrząs hormonalny, ale przyjaciele, wiem to, moje nastoletnie lata były nieszczęśliwe z jednego powodu: trądziku.

Cóż, opierając się na tym, co niektórzy mówią o pozytywnym myśleniu i tak dalej, sądzę, że pozwoliłem mu mieć nad sobą zbyt dużą kontrolę. Jednak w tym wieku, skąd miałem wiedzieć o tym wszystkim? Co więcej, z wypukłościami, guzami i większą liczbą guzków na mojej twarzy, było trochę ciężko, wiesz. Wątpię, czy jakakolwiek dziewczyna miałaby ochotę pocałować faceta z wielkim, czerwonym guzem na ustach dzisiaj, a potem w nosie.

Nie trzeba dodawać, że to były smutne lata i gdybym wtedy wiedział, co wiem teraz o trądziku, ludzie, to byłaby inna historia. Tak czy inaczej, wciąż prawie codziennie spotykam bezradne i zrozumiale smutne nastolatki, więc jeśli to pomaga: jeśli jesteś nastolatkiem lub znasz nastolatka, który jest nękany pryszczami, oto kilka wskazówek, które powinny ci pomóc wyleczyć trądzik w mgnieniu oka.

1. Przede wszystkim nie obchodzi mnie, co mówią niektóre witryny i promujący produkty o tym, jak dieta nie wpływa na trądzik; musisz zmienić swoje nawyki żywieniowe, w sposób jasny i prosty. Jesteś tym co jesz. Jeśli chcesz mieć jaśniejszą skórę i dodatkową premię w postaci poprawy zdrowia, oczywiście niezbędne będzie prawidłowe odżywianie. To powiedziawszy: Przyjaciele owoców i warzyw. Kupuj więcej w przejściu z produktami i omiń stoiska z przekąskami przy kasie. Wiem, że to może brzmieć nudno dla nastolatka, ale uwierz mi, jest to warte poświęcenia, a to stanowi podstawę wewnętrznego leczenia trądziku od samego początku.

2. W przypadku zewnętrznej pielęgnacji trądziku można nauczyć się prostych wskazówek, takich jak masaż twarzy i ćwiczenia. Jednak (teraz mówię na podstawie tego, przez co przeszedłem i wierz mi, że miałem trądzik ZŁY…) zwykłe mycie twarzy tylko czystymi rękami i zwykłą zimną wodą może być najbardziej skutecznym sposobem na oczyszczenie porów. W połączeniu z masowaniem twarzy i okazjonalnym parowaniem twarzy będzie to w zupełności wystarczające do oczyszczenia skóry.

3. Codziennie zmieniaj poszewki na poduszki i upewnij się, że masz ręcznik wyłącznie na twarz lub możesz użyć ręczników papierowych.

4. Jeśli używasz przetłuszczających się produktów do włosów, umyj włosy szamponem przed pójściem spać lub przynajmniej użyj czystej szmatki, aby utrudnić wprowadzanie tłustych substancji do poszewki i nieuchronnie do twarzy podczas snu.

5. W tej kwestii postaraj się również spać po prawej stronie. Oprócz ochrony przed zanieczyszczeniami na twarzy, jest to świetne dla serca i płuc oraz pozwala na lepszy i spokojny sen (co przypadkowo pomaga w kontrolowaniu trądziku).

6. Polubownie radzić sobie ze stresującymi sytuacjami. To kolejny temat sam w sobie, ale pokrótce te prace: odpowiednia dieta (czynnik nr 1), właściwe nawyki myślenia i ćwiczenia.

Jeśli chodzi o stres, pozwólcie, że wspomnę o jodze – nie mam miejsca na wyjaśnienie, dlaczego, ale przyjaciele, dzięki jej ćwiczeniom słonecznym i ich pochodnej, hinduskim pompkom, joga jest niesamowita do odprężania. Co więcej, nastolatki, które są bardziej skłonne do uprawiania sportu i innych zajęć rekreacyjnych, przyniosą dodatkową korzyść w postaci poprawy poziomu sprawności i do tego masy ciała.

Chłopcze, czy znałem niektóre z nich w swoim czasie. Cóż, nie pozwól, aby historia moich nastoletnich lat była twoja, smutna z powodu jednej rzeczy – trądziku.

Dzięki powyższym wskazówkom mogę z całą pewnością zapewnić, że tak się nie stanie.
Pamiętaj tylko, że jesteś mi winien, a moją zapłatą jest przekazanie go Twoim znajomym, jeśli będą tego potrzebować. (Chcę, żeby każdy nastolatek z trądzikiem wiedział o tym… chichot)

Chodzi o naturalnie jaśniejszą skórę.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish