Acne Solutions

Tytuł:
Acne Solutions

Liczba słów:
484

Podsumowanie:
Właściwe rozwiązania dla osób z trądzikiem.

Słowa kluczowe:
trądzik, trądzik, FAQ, FAQ, TRĄDZIK, ACNES, FAQ, FAQ

Treść artykułu:
Dużo pieniędzy to spędzane przez ludzi próbujących znaleźć skuteczne rozwiązania na trądzik. Niestety, wielu nigdy nie znajduje odpowiedniego rozwiązania na trądzik, a ich trądzik albo ustępuje samoistnie, albo uczą się z nim żyć. Możesz jednak znaleźć rozwiązanie na trądzik, które będzie dla Ciebie skuteczne, bez wydawania setek lub tysięcy dolarów na szukanie leku, wykonując te proste kroki.

1. Upewnij się, że myjesz twarz dwa lub trzy razy dziennie czystą wodą i czystym mydłem, takim jak Ivory.

2. Spróbuj nakładać olejki eteryczne bezpośrednio na trądzik. Oleje do wypróbowania to olejek z drzewa herbacianego, olejek bergamotowy, olejek goździkowy, olejek lawendowy i olej z drzewa różanego. Jeśli masz wrażliwą skórę, może być konieczne rozcieńczenie oleju olejem z pestek winogron, aby uniknąć podrażnień. Olejek nałóż przed snem, a rano zmyj czystym mydłem i czystą wodą. Daj mu około miesiąca, aby sprawdzić, czy działa. To jedno z najtańszych rozwiązań przeciwtrądzikowych, które okazało się skuteczne u wielu osób.

3. Jeśli olejek eteryczny nie działa, wypróbuj dobry produkt bez recepty, taki jak ProActiv. Jest drogi, ale na produkt o udowodnionej skuteczności wydasz mniej pieniędzy niż kupisz nieskuteczne kremy i środki przeciwtrądzikowe. Omiń śmieci i idź z tym, co ma większe szanse zadziałać.

4. Jeśli ProActiv nie działa dla Ciebie, odwiedź alergologa, aby sprawdzić, czy nie masz alergii pokarmowych. Często alergie pokarmowe powodują trądzik, a najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest całkowite wyeliminowanie tych pokarmów z diety. Jeśli alergia pokarmowa powoduje trądzik, inne środki przeciwtrądzikowe nie powinny być potrzebne.

5. Jeśli nie ma alergii pokarmowych lub wyeliminowanie pokarmów nie zadziałało, czas udać się do dermatologa. Lekarz może przepisać Accutane, który również jest drogi. Jest przyjmowany doustnie i może powodować działania niepożądane, ale udowodniono, że jest całkiem korzystny w leczeniu trądziku.

6. Jeśli Accutane nie działa, porozmawiaj ze swoim dermatologiem o wypróbowaniu Retin-a. Retin-a jest stosowany w leczeniu trądziku, blizn potrądzikowych, zmarszczek, przebarwień skóry oraz innych blizn i problemów skórnych. Jest bardzo skuteczny jako środek na trądzik.

Kluczem jest upewnienie się, że terapia trądziku zadziała. Daj każdemu krokowi co najmniej miesiąc, a może i więcej. Niektóre metody leczenia trądziku powodują, że trądzik wydaje się być gorszy, zanim zacznie się oczyszczać. Jest to całkowicie normalne, aw większości przypadków nawet można się tego spodziewać.

Nie trać pieniędzy na tanie metody leczenia trądziku, które nie działają. Gdyby to zadziałało – nie byłoby tanie. Najtańszym rozwiązaniem na trądzik, które zostało udowodnione, są olejki eteryczne. Wszystko, co naprawdę działa, jest drogie, ale warte swojej ceny.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish