Acne s Często zadawane pytania

Tytuł:
Często zadawane pytania dotyczące trądziku

Liczba słów:
2262

Podsumowanie:
Pytania zadawane przez pacjentów z trądzikiem.

Słowa kluczowe:
trądzik, trądzik, FAQ, FAQ, TRĄDZIK, ACNES, FAQ, FAQ

Treść artykułu:
Leki dostępne bez recepty
P: Wypróbowałem milion dostępnych bez recepty produktów na trądzik i działają one przez chwilę, a potem przestają. Próbowałam beztłuszczowych środków czyszczących, żeli, maseczek i makijażu – z których wszystkie twierdzą, że pomagają one skórze skłonnej do trądziku. Ale tak nie jest; Co ja robię źle?

O: Nie robisz nic złego poza marnowaniem pieniędzy. Produkty, które kupujesz, nie działają. Mimo że są oznaczone jako wolne od oleju, tak naprawdę nie są wolne od oleju. Wszystkie produkty z wyjątkiem wody są na bazie oleju. Podobnie jak w jedzeniu, które jesz, są dobre i złe oleje. Produkty, których używałeś, są pełne złych olejów i powodują nowy trądzik, ale mu nie pomagają. Cienie do powiek i szminki dostępne bez recepty są w porządku, ale jeśli chodzi o makijaż i środki czyszczące, rzeczy, które kupujesz, po prostu nie pomagają.

P: A co ze wszystkimi mydłami przeciwtrądzikowymi i środkami ściągającymi, których używam? Ciągle myję i szoruję twarz, ale wciąż się wyrywam. Czemu?

O: Możesz szorować, ile chcesz, ale to nie zrobi różnicy. Trądzik tworzy się wewnątrz mieszków włosowych, które znajdują się pod powierzchnią. To samo dotyczy wysuszania skóry alkoholem lub środkami ściągającymi. Wszystko to oczyszcza górną warstwę skóry, ale nie dostaje się do zatkanych mieszków włosowych, aby je wyczyścić. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że pryszcze tworzą się pod górnymi warstwami skóry i że produkty dostępne bez recepty nie mogą Ci w tym pomóc. Klinika Leczenia Trądziku oferuje miejscowe leki, które wnikają głęboko w zatkane mieszki włosowe, aby je oczyścić i zapobiec powstawaniu nowych wyprysków. Niezależnie od tego, czy cierpisz na silny trądzik, czy sporadyczne wypryski, nasze produkty działają szybko, dając pozytywne rezultaty.

P: Próbowałem prawie wszystkiego dla mojej skóry. Co dodajesz do swoich produktów, co sprawia, że
są tak różne?

A: Nie chodzi o to, co w nich umieszczamy, tylko o to, czego w nich nie umieszczamy. Nasze produkty są formułowane bez dodawania olejów, aby wpływać na ich skuteczność. Klinika Leczenia Trądziku posiada bezpieczny, skuteczny i niedrogi program pielęgnacji skóry, który działa. Nie ma skutków ubocznych, wrażliwości na słońce, pigułek i sztuczek.

P: Jestem bardzo sceptyczny co do nowych produktów, zwłaszcza, że wszystko, z czego dotychczas korzystałem, nie działa. Jaki jest Twój wskaźnik sukcesu? Od jak dawna jesteś w biznesie i przede wszystkim, czy masz pojęcie, jak się czuję !?

O: Wiem, że te produkty działają, bo od 25 lat cierpię na trądzik. To zniszczyło moją pewność siebie, sprawiło, że poczułem się nieatrakcyjnie i po prostu zrujnowało mi życie! Po ukończeniu Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley przeprowadziłem badania, zatrudniłem chemika i otworzyłem klinikę leczenia trądziku. Jesteśmy w Północnej Kalifornii od ponad dziesięciu lat i wyleczyliśmy z powodzeniem ponad 5000 mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Kiedy wielu naszych absolwentów szkół średnich poszło na studia, zaczęliśmy wysyłać im ich produkty pocztą. Wieść rozeszła się po kampusach w całym stanie i kraju i wkrótce otworzyliśmy nasz dział sprzedaży wysyłkowej. Teraz dzięki Internetowi możemy wysyłać nasze produkty na cały świat. Muszę mieć najbardziej satysfakcjonującą pracę na świecie, ponieważ dokładnie wiem, jak to jest mieć trądzik i dokładnie wiem, jak wspaniale jest go oczyścić!

P: Czy wszyscy Twoi klienci używają tych samych produktów?

O: Nie. Skóra każdego jest inna. Dlatego Klinika Leczenia Trądziku oferuje różnorodne produkty, wszystkie opracowane z myślą o określonych typach i problemach skóry. Wiele czynników decyduje o tym, jakie leczenie jest dostosowane do Ciebie. Dlatego prosimy o wypełnienie kwestionariusza na stronie Jak zamawiać, abyśmy mogli osobiście Ci pomóc.

P: Czy czekolada i tłuste potrawy są naprawdę szkodliwe dla mojej skóry?

Nie! Jak można żyć bez czekolady i frytek?

Jedzenie
P: Czy istnieje związek między tym, co jem, a moim trądzikiem?

A: Tak, dobrze zbilansowana dieta bogata w witaminy i minerały z dużą ilością wody. To najważniejsze, aby mieć zdrowe ciało i dobrą cerę. Chrupanie od czasu do czasu na złe jedzenie to nic wielkiego, o ile przez większość czasu dobrze się odżywiasz. Jednak niektórzy ludzie mają to wstecz. Stres, jaki nakładasz na swoje ciało, jeśli źle go traktujesz przez niewłaściwe odżywianie, palenie, zażywanie narkotyków, nadmierne spożywanie alkoholu lub kofeiny, wystarczy, aby zaostrzyć nawet najbardziej łagodny przypadek trądziku.

Leki na receptę
P: Dlaczego antybiotyki nie działają na trądzik?

O: Antybiotyki pomagają pozbyć się infekcji, takich jak paciorkowiec gardła. Jeśli chodzi o leczenie trądziku, wszystkie leki stosowane miejscowo i doustnie tymczasowo zabijają bakterie, które ostatecznie stają się oporne na antybiotyk. Commo

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish