Acne Rambazol może być dobrym lekiem na trądzik w przyszłości

Tytuł:
Trądzik: rambazol może być dobrym lekiem na trądzik w przyszłości

Liczba słów:
246

Podsumowanie:
Badanie z rambazolem, nowym kwasem retinowym środek blokujący metabolizm (RAMBA), ustalono, że 94% pacjentów – z trądzikiem o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego, leczonych 1 mg doustnego rambazolu raz dziennie przez 12 kolejnych tygodni – doświadczyło zmniejszenia całkowitej liczby zmian trądzikowych o ponad 50% a 35 procent uznano za „wyczyszczone lub prawie oczyszczone”.

Słowa kluczowe:
zabiegi na trądzik, porady dotyczące leczenia trądziku, produkty na trądzik, produkty na trądzik

Artykuł Treść:
Badanie z Rambazolem, nowatorskim retinolem środek blokujący metabolizm kwasowy (RAMBA), ustalił, że 94% pacjentów z trądzikiem o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego leczonych 1 mg doustnego rambazolu raz dziennie przez 12 kolejnych tygodni doświadczyło zmniejszenia całkowitej liczby zmian trądzikowych o ponad 50 na procent i 35 procent uznano za „wyczyszczone lub prawie oczyszczone”.

To badanie wskazuje na produkcję tego leku w przyszłości, ponieważ firma Barrier Therapeutics, Inc. zgłosiła pozytywne dane z fazy 2a dotyczące doustnego preparatu Rambazole ™ w leczeniu trądziku o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego oraz pozytywnej aktywności biologicznej dane dotyczące miejscowego sformułowania tego produktu.

Eksperci wyjaśniają, że osobnik musiał mieć ponad 90% redukcję całkowitej liczby zmian, aby zostać uznanym za „oczyszczonego lub prawie oczyszczonego”. Według ich raportu zmiany zapalne i niezapalne równie dobrze reagowały na leczenie. Nie było żadnych poważnych skutków związanych z leczeniem tym nowym składnikiem. Tylko niektórzy pacjenci z badanej grupy doświadczyli suchości skóry i ust jako niegroźnych skutków ubocznych.

Dr Geert Cauwenbergh, prezes i dyrektor naczelny firmy Barrier Therapeutics, Inc. wyjaśnił, że „te pozytywne wyniki fazy 2a wskazują, że doustny rambazol jest aktywny w przypadku trądziku zapalnego o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego i to w zależności od Będąc wynikiem przyszłych, pełnowymiarowych badań klinicznych, lek ten może pewnego dnia zaspokoić zapotrzebowanie na bezpieczne i skuteczne doustne leczenie umiarkowanego i ciężkiego trądziku. Wyniki te stanowią dalsze rozwinięcie naszych wcześniej ogłoszonych obiecujących danych klinicznych dotyczących doustnego rambazolu na łuszczycę ”.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish