Acne Naturalny gorący pieprz do mycia twarzy może leczyć trądzik

Tytuł:
Trądzik: Naturalna papryka do mycia twarzy może leczyć trądzik

Liczba słów:
249

Podsumowanie:
Prawie 60 milionów Amerykanów doświadcza napadów trądziku i nie tylko ponad 20 milionów z nich kończy się trądzikiem, który może powodować blizny. Istnieje wiele środków na trądzik, a obecnie firma stworzyła inny, pierwszy na świecie środek do mycia twarzy na bazie papryczki chili, który gwarantuje pozbycie się trądziku w ciągu kilku krótkich dni i bez pieczenia związanego z ostrą papryką.

Słowa kluczowe:
zabiegi na trądzik

Treść artykułu:
Prawie 60 milionów Amerykanów doświadcza ataków trądziku, a ponad 20 milionów z nich kończy się trądzik, który może powodować blizny. Istnieje wiele środków na trądzik, a obecnie firma stworzyła inny, pierwszy na świecie środek do mycia twarzy na bazie papryczki chili, który gwarantuje pozbycie się trądziku w ciągu kilku krótkich dni i bez pieczenia związanego z ostrą papryką.

Znaczna część środków zaradczych działa, jednak potrzebują tygodni, a nawet miesięcy, aby zrobić zauważalną różnicę. Wiele z tych produktów jest również mieszanych z chemikaliami; są drogie i generalnie wymagają codziennej diety.

Kapsaicyna, aktywny składnik ostrej papryki, okazał się nieocenionym środkiem zwalczającym trądzik. Według ekspertów działa poprzez termiczne działanie ciepła, które pomaga otworzyć pory i zwiększyć przepływ krwi na powierzchnię skóry. Kapsaicyna ma silne właściwości przeciwdrobnoustrojowe, które pomagają odróżnić szkodliwe bakterie ukryte w warstwach skóry.

Kapsaicyna pomaga również zmniejszyć wrażliwość skóry wrażliwej, wpływając na szereg drobnych nerwów. Kapsaicyna może być również korzystna w łagodzeniu przewlekłego miejscowego bólu związanego z niektórymi chorobami krążenia.

Złoty produkt nazywa się „Capsiderm”. W przeciwieństwie do kremów na zapalenie stawów – opracowanych w celu złagodzenia przewlekłego bólu mięśni i stawów – ten nowy produkt jest przeznaczony specjalnie do zwalczania trądziku i napinania zmarszczek na powierzchni skóry.

Rezultaty pojawiają się natychmiast po pierwszym lub dwóch dniach stosowania. Według firmy większość schorzeń trądzikowych zniknie całkowicie w ciągu pierwszego tygodnia – nawet w ciężkich przypadkach.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish