6 kroków do jaśniejszej skóry

Tytuł:
6 kroków do jaśniejszej skóry

Liczba słów:
486

Podsumowanie:
6 kroków do jaśniejszej skóry

Słowa kluczowe:
skóra, pielęgnacja skóry, kobiety, mężczyźni, zdrowie, twarz, uroda, trądzik, pryszcze

Artykuł Treść:
Cóż, piszę to, bo wiem, że są miliony ludzie z problemem trądziku, który wydaje się nie ustępować. Tak, jeśli jesteś podobny do mnie, wypróbowałeś wszystkie popularne produkty. Ale co, jeśli powiem ci, że aby mieć czystą skórę, nie musisz wydawać co miesiąc setek dolarów. Właściwie nie będziesz musiał wydawać żadnych pieniędzy.

Tak więc, biorąc pod uwagę wszystko, co tutaj zostało powiedziane, to moje proste 6 kroków do jaśniejszej skóry (tak, właśnie to robię, aby pomóc mojej skórze oczyścić):

1 Pij dużo oczyszczonej wody. Słuchaj, wielu z nas z problemami z trądzikiem nadal pije te wszystkie napoje gazowane, które mają dużo kwasu, kolorów itp. Soda może naprawdę zepsuć twarz. Zostaw wszystkie napoje gazowane i inne napoje na rynku w spokoju i trzymaj się tylko oczyszczonej wody. Wypróbuj te wody – Poland Springs, Volvic, Penta (drogie), Smart Water lub Dasani. Woda czyni cuda dla ciała!

2. Pij dużo zielonej herbaty (co najmniej 1 do 2 razy dziennie). Zielona herbata zawiera wiele przeciwutleniaczy, które pomogą zmniejszyć problemy z trądzikiem. Spróbuj kupić zieloną herbatę Celestial Seasonings.

3. Wyeliminuj z diety wszelkie smażone i tłuste potrawy. Tak, wiem, że wielu dermatologów się z tym nie zgodzi. Odkryłem, że kiedy przestałem jeść smażone lub tłuste potrawy, moja twarz automatycznie zaczęła się oczyszczać i poprawiać do tego stopnia, że prawie codziennie otrzymywałem komplementy. Smażone jedzenie zawiera zbyt dużo tłuszczu, co może powodować powstawanie dużych wyprysków na twarzy. Również wiele fast foodów ciągle używa starego smaru. Stary lub ponownie użyty smar to jeden duży blok na twojej drodze, jeśli chcesz uzyskać czystą skórę. Niedobrze!

4. Jedz dużo warzyw (wspaniały, ekologiczny, świeży szpinak dla niemowląt) i owoców codziennie. Tak, wiem, że słyszeliście to wcześniej, ale niektórzy z was nadal tego nie robią. Same warzywa i owoce. Wiele warzyw i owoców zawiera przeciwutleniacze i witaminy, które mogą pomóc w gojeniu i oczyszczaniu skóry.

5. Do twarzy używaj czystego olejku witaminy E (użyj marki Nature’s Gate). Mówię ci, dzięki temu będziesz wyglądać dobrze za około dwa do trzech miesięcy. Olejek witaminy E ma wszystkie właściwości lecznicze i przeciwutleniające, które pomagają w oczyszczaniu skóry. Nakładaj na twarz każdego wieczoru przed pójściem spać.

6. Wyeliminuj wszelki stres. Wiem dla niektórych, że stres może skutkować wieloma wypryskami na twarzy. Niektóre osoby nie radzą sobie ze stresem. Wiesz co, uwolnij się od stresu!

Ciesz się tymi krokami i nie spiesz się. Daj sobie od 3 do 6 miesięcy, aby zobaczyć rzeczywistą poprawę stanu skóry. Aby te kroki działały prawidłowo, dodaj każdy krok do swojej codziennej rutyny. Każdy krok należy wykonywać codziennie. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, skonsultuj się z lokalnym dermatologiem.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish