5 wskazówek, jak wyleczyć trądzik

Tytuł:
5 wskazówek, jak wyleczyć trądzik

Liczba słów:
408

Podsumowanie:
Raporty pokazują, że ponad 90 procent wszystkich nastolatków i prawie 25 procent wszystkich dorośli cierpią na trądzik. I chociaż trądzik dotyka około 50 procent wszystkich dorosłych kobiet, trądzik dotyka mężczyzn i kobiety na całym świecie, niezależnie od narodowości.

Słowa kluczowe:
trądzik, trądzik, FAQ, FAQ, TRĄDZIK, ACNES, FAQ, FAQ

Treść artykułu:
Oto 5 wskazówek pomocnych z profilaktyką i leczeniem trądziku oraz pielęgnacją skóry. Nie są one wymienione w określonej kolejności według ważności.

1. Dostań dużo świeżego powietrza i słońca dla witaminy D, składników zdrowej skóry. Nie tylko twoja skóra doceni witaminę D, twoje ciało i umysł będą cieszyć się tlenem i reduktorem stresu podczas codziennych wypadów na zewnątrz. Ale nie przesadzaj i nie poparzeń słonecznych! Pamiętaj o stosowaniu kremów przeciwsłonecznych / balsamów do opalania, jeśli będziesz długo poza domem. Nie chcesz dać się złapać w ten cykl spalonych, martwych komórek skóry, które blokują pory, co prowadzi do scenariusza trądziku.

2. Pamiętaj, że nawet „dobry” stres może wywołać wewnętrzne reakcje chemiczne, które również powodują trądzik. Więc zaplanuj z wyprzedzeniem, aby poradzić sobie z dodatkowym stresem podczas planowania ślubu, ukończenia szkoły, przeprowadzki, nowej pracy, przeniesienia pracy, nowego dziecka itp. Dziennik trochę więcej, skupiając się na nadchodzącym problemie lub problemach i zaplanuj dodatkowy odpoczynek (używaj narzędzi relaksacyjnych lub medytacyjnych – kaset, warsztatów, itp.) Uzyskaj pomoc w domu, weź wolne, ćwicz (joga i Tai Chi są wysoce zalecane), baw się dobrze lub cokolwiek musisz robić.

3. Pij codziennie odpowiednią ilość wody. Wiele osób poleca trzy do czterech wysokich szklanek i wodę mineralną lub filtrowaną. Zbyt mała ilość wody może prowadzić do odwodnienia, co może prowadzić do tego, że martwe komórki skóry nie odpadają w sposób naturalny lub nie łuszczy się prawidłowo; efektem końcowym mogą być zatkane pory, trądzik.

4. Trądzik nie ma nic wspólnego z brudem. Kropka. Dlatego nie myj nadmiernie ani nie szoruj twarzy ani reszty ciała. Pamiętaj, że za dużo może spowodować wysuszenie skóry. A suchość skóry oznacza, że twoje ciało wskoczy i wytworzy więcej sebum. Więc co? Dodatkowy olej + dodatkowe martwe komórki skóry = zablokowane pory, wywołujące zaostrzenia trądziku. Ta sama stara historia.

5. – Dodaj więcej owoców, warzyw, nasion i orzechów do swojej zwykłej diety. (Należy pamiętać, że niedobory selenu i cynku, występujące w orzechach brazylijskich i pestkach dyni, są związane z trądzikiem.) Dlatego do codziennego planowania należy dodawać sałatki, suszone owoce i orzechowe przekąski, soki i inne zdrowe przysmaki.

Ten raport zawiera informacje oparte na badaniach trądziku. Ma na celu wyjaśnienie mitów z faktów i przedstawienie przeglądu problemów związanych z trądzikiem wraz z możliwymi dostępnymi rozwiązaniami, które mogą pomóc w zapobieganiu i leczeniu trądziku, wszystko w oparciu o najnowsze badania, raporty, artykuły i dostępne ustalenia, tak aby możesz dowiedzieć się więcej opieki zdrowotnej na trądzik.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


pl_PLPolish
pl_PLPolish